Gå til hovedindhold

ELWIS LIGHTING Elwis PRO Daylight H800R genopladelig pandelampe, 800lm, rødt night-light lys foran, rødt safety lys bag, zoom

ElwisRedskaber800 lumen kraftfuldProfessionelt arbejde og outdoorEAN: 5703296708005

ELWIS PRO Daylight H800R med 800 lumen og 250 meter rækkevidde. Genopladelig LED-pandelampe med rødt sikkerhedslys og twist-fokussystem til professionelt brug. Læs mere

Pris fra 625 krtil 678,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 53,75 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 575 kr 7. mar.

Sammenlign priser på ELWIS LIGHTING Elwis PRO Daylight H800R genopladelig pandelampe, 800lm, rødt night-light lys foran, rødt safety lys bag, zoom og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 625 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ELWIS LIGHTING Elwis PRO Daylight H800R genopladelig pandelampe, 800lm, rødt night-light lys foran, rødt safety lys bag, zoom
625 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Elwis PRO Daylight H800R genopladelig pandelampe 800 300 100 lumen rød LED foran zoom rød sikkerheds
625,7 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Elwis Pro Daylight H800R, genopladelig pandelampe
626 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elwis Daylight H800R - Pandelampe
-8%643,95 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Elwis Daylight H800R - Pandelampe
-8%643,95 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Elwis Daylight H800R - Pandelampe
-8%643,95 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Elwis Daylight H800R - Pandelampe
643,95 kr
Til butik
Gå til Cykel-lygter.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
Elwis Daylight H800R - Pandelampe
643,95 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Elwis Pro Daylight H800R Genopl. Pandela
670,58 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Elwis pro daylight h800r genopl. pandela
678,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELWIS LIGHTING Elwis PRO Daylight H800R genopladelig pandelampe, 800lm, rødt night-light lys foran, rødt safety lys bag, zoom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELWIS LIGHTING Elwis PRO Daylight H800R genopladelig pandelampe, 800lm, rødt night-light lys foran, rødt safety lys bag, zoom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK625 kr664 krKøb
2EL-GROSSISTEN625,7 kr625,7 krKøb
3WATTOO.DK626 kr626 krKøb
4Outmore.dk643,95 kr643,95 krKøb
5MAXiPRO643,95 kr643,95 krKøb
6Arbejdslamper.dk643,95 kr643,95 krKøb
7Pande-lampe.dk643,95 kr643,95 krKøb
8Cykel-lygter.dk643,95 kr643,95 krKøb
9Billigelogvvs.dk670,58 kr670,58 krKøb
10MaintainIt678,75 kr678,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

ELWIS PRO Daylight H800R Pandelampe

Elwis

ELWIS PRO Daylight H800R med 800 lumen og 250 meter rækkevidde. Genopladelig LED-pandelampe med rødt sikkerhedslys og twist-fokussystem til professionelt brug.

• pandelampe
• hovedlygte
• arbejdslygte
• elwis lygte
• led pandelampe
• genopladelig lygte
• professionel pandelampe
• håndværker lygte
• Professionelt arbejde og outdoor
• 800 lumen kraftfuld

Beskrivelse

ELWIS PRO Daylight H800R er en kraftfuld og genopladelig LED-pandelampe designet til professionelt brug og krævende outdoor-aktiviteter. Pandelampen leverer op til 800 lumen med en imponerende rækkevidde på 250 meter på high beam. Den har tre lysniveauer (100/300/800 lumen) med justerbart twist-fokussystem og batterilevetid op til 20+ timer på laveste niveau. Udstyret med rødt nattelys foran og rødt sikkerhedslys bagpå for optimal sikkerhed. Den robuste konstruktion tåler temperaturer fra -20°C til +50°C og er både vandafvisende og slagfast. Inkluderer USB-C opladning, hjelmclips og højkvalitets pandebånd med silikone-striber. Perfekt til håndværkere, sikkerhedspersonale og outdoorentusiaster der kræver pålidelig og kraftfuld belysning.

Specifikationer

vægt:Ca. 200g
batteri:18650 Li-ion 3500mAh
garanti:2 år
slagfast:Ja
vandtæt:Ja
montering:Pandebånd + hjelmclips
opladning:USB-C 5V 1-3A
rødt_lys:Nattelys foran og sikkerhedslys bag
fokussystem:Justerbart twist-fokus
rækkevidde:75/135/250 meter
lumen_output:100/300/800 lumen
batterilevetid:20+ timer (100 lumen)
driftstemperatur:-20°C til +50°C

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor lang er batterilevetiden på H800R?

Op til 20+ timer på 100 lumen niveau, 15 timer på high beam ned til 1 lumen, og 4 timer på fuld styrke (800 lumen) ned til 10% af fuld lumen.

Er pandelampen vandtæt?

Ja, ELWIS PRO Daylight H800R er vandafvisende og slagfast, designet til hårde arbejdsforhold og kan fungere i temperaturer fra -20°C til +50°C.

Kan den bruges på hjelm?

Ja, pandelampen kommer med både pandebånd og hjelmclips, så den kan monteres på enhver standard hardhat eller sikkerhedshjelm.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELWIS LIGHTING Elwis PRO Daylight H800R genopladelig pandelampe, 800lm, rødt night-light lys foran, rødt safety lys bag, zoom

PriceData har fulgt prisen på ELWIS LIGHTING Elwis PRO Daylight H800R genopladelig pandelampe, 800lm, rødt night-light lys foran, rødt safety lys bag, zoom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 575 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 650 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 611 kr.

Den nuværende pris på 625 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for ELWIS LIGHTING Elwis PRO Daylight H800R genopladelig pandelampe, 800lm, rødt night-light lys foran, rødt safety lys bag, zoom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for ELWIS LIGHTING Elwis PRO Daylight H800R genopladelig pandelampe, 800lm, rødt night-light lys foran, rødt safety lys bag, zoom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026625 kr
17. maj 2026625,7 kr12,3 kr (2%)
14. maj 2026638 kr5 kr (1%)
13. maj 2026633 kr8 kr (1%)
11. maj 2026625 kr8 kr (1%)
2. maj 2026617 kr1 kr (0%)
1. maj 2026618 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026617 kr8 kr (1%)
10. apr. 2026609 kr8 kr (1%)
28. mar. 2026601 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret