Gå til hovedindhold

Oral-B Eltandbørste iO2 Series Calm Pink Elektrisk Tandbørste med Rejseetui

Oral-BEAN: 8700216868785
Pris fra 353 krtil 459 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 351 kr 22. maj

Sammenlign priser på Eltandbørste iO2 Series Calm Pink Elektrisk Tandbørste med Rejseetui og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 353 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Eltandbørste iO2 Series Calm Pink Elektrisk Tandbørste med Rejseetui
353 kr
Til butik
Eltandbørste iO2 Series Calm Pink Elektrisk Tandbørste med Rejseetui billede

Produktinformation

Eltandbørste iO Series 2 Calm Pink - elektrisk tandbørste - med Rejseetui

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 868785
EAN: 8700216868785
Varenr.: 1004096653
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eltandbørste iO2 Series Calm Pink Elektrisk Tandbørste med Rejseetui
383 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B iO Series 2 Calm Pink - elektrisk tandbørste med rejseetui
429 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B iO Series 2 Calm Pink - elektrisk tandbørste med rejseetui
449 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Eltandbørste iO2 Series Calm Pink Elektrisk Tandbørste med Rejseetui
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eltandbørste iO2 Series Calm Pink Elektrisk Tandbørste med Rejseetui koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eltandbørste iO2 Series Calm Pink Elektrisk Tandbørste med Rejseetui koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK353 kr353 krKøb
2CS MEGASTORE DK383 kr422 krKøb
3Boligcenter DK429 kr429 krKøb
4Vivas DK449 kr518 krKøb
5Ultrashop459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eltandbørste iO2 Series Calm Pink Elektrisk Tandbørste med Rejseetui

PriceData har fulgt prisen på Eltandbørste iO2 Series Calm Pink Elektrisk Tandbørste med Rejseetui i 68 dage. Laveste pris i perioden er 351 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 490 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 374 kr.

Den nuværende pris på 353 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Eltandbørste iO2 Series Calm Pink Elektrisk Tandbørste med Rejseetui. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Eltandbørste iO2 Series Calm Pink Elektrisk Tandbørste med Rejseetui de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026353 kr4 kr (1%)
29. maj 2026357 kr4 kr (1%)
27. maj 2026353 kr4 kr (1%)
26. maj 2026357 kr4 kr (1%)
25. maj 2026353 kr4 kr (1%)
24. maj 2026357 kr3 kr (1%)
23. maj 2026354 kr3 kr (1%)
22. maj 2026351 kr6 kr (2%)
21. maj 2026357 kr6 kr (2%)
18. maj 2026351 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret