Gå til hovedindhold

Elie Saab Girl Of Now Eau de Parfum - 50 ml

Elie SaabParfume og eau de cologneEAN: 7640233340189
Pris fra 338 krtil 750 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 412 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Elie Saab Girl Of Now Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 338 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Elie Saab Girl Of Now Edp 50ml
338 kr
Til butik
Elie Saab Girl Of Now Edp 50ml billede

Produktinformation

Elie Saab Girl of Now är en beroendeframkallande blommig doft med sofistikerade inslag av rostad pistage, päron och Elie Saabs signatur med patchouli och apelsin. En doft som är modern och i nuet samtidigt som den är tidlös. Den vackra flaskan är inspirerad av Elie Saabs kollektioner där blommor alltid återfinns i olika former. Toppnoter: mandarinapelsin, päron och pistasch Hjärtnoter: apelsinblomma, magnolia och mandel Basnoter: patchouli, cashmeran, tonkabönor och mandelmjölk.

Produktspecifikationer

Mærke: Elie Saab
Kategori: Parfume til hende
EAN: 7640233340189
Varenr.: C13444
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Elie Saab Girl Of Now EDP, 50 ml.
-40%450 kr
Før 750 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elie Saab Girl Of Now EDP, 50 ml. billede

Produktinformation

En blomstret duft som forstærker de sofistikerede mandel-noter og afrundes elegant med patchouli og appelsinblomster. Duften er moderne og samtidig tidsløs. Girl of Now er til kvinden, som er fri, uafhængig, positiv og moderne. Flakonen er elegant og insp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Elie Saab
Kategori: Eau de parfum
EAN: 7640233340189
Varenr.: ESAAB0004
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Elie Saab Girl Of Now Eau De Parfum 50 ml
-20%479 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elie Saab Girl Of Now Eau De Parfum 50 ml billede

Produktinformation

Elie Saab Girl of Now er en blomstrende duft med sofistikerede noter af ristede pistacienødder, pære og frisk appelsinblomst. Duften er nutidig og moderne og på samme tid tidløs og klassisk. Den smukke flakon er inspireret af stjernedesignernes haute couture-kollektioner, og er et smykke i sig selv.

Produktspecifikationer

Mærke: Elie Saab
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 51459
EAN: 7640233340189
Varenr.: 3098195
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elie Saab Girl of Now EDP - 50 ml
480 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Elie Saab Girl Of Now EdP (50ml)
-29%533 kr
Før 750 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Elie Saab Girl Of Now Eau de Parfum - 50 ml
537 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Elie Saab Girl of Now EdP 50 ml
750 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elie Saab Girl Of Now Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elie Saab Girl Of Now Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK338 kr387 krKøb
2Brandshop450 kr450 krKøb
3Cocopanda DK479 kr479 krKøb
4Proshop DK480 kr519 krKøb
5Bangerhead DK533 kr533 krKøb
6NordicFeel DK537 kr537 krKøb
7Lyko DK750 kr750 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elie Saab Girl Of Now Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Elie Saab Girl Of Now Eau de Parfum - 50 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 338 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 480 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 406 kr.

Den nuværende pris på 338 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Elie Saab Girl Of Now Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Elie Saab Girl Of Now Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026338 kr112 kr (25%)
5. maj 2026450 kr30 kr (6%)
3. maj 2026480 kr30 kr (7%)
30. apr. 2026450 kr19 kr (4%)
26. apr. 2026469 kr19 kr (4%)
24. apr. 2026450 kr112 kr (33%)
11. apr. 2026338 kr107 kr (24%)
27. mar. 2026445 kr5 kr (1%)
12. mar. 2026450 kr27 kr (6%)
11. mar. 2026477 kr27 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret