Gå til hovedindhold

Elie Saab Girl Of Now Lovely Eau de Parfum - 50 ml

Elie SaabParfume og eau de cologneEAN: 7640233341063
Pris fra 300 krtil 537 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 237 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 272 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Elie Saab Girl Of Now Lovely Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 300 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elie Saab Girl Of Now Lovely Edp 50 ml
300 kr
Til butik
Elie Saab Girl Of Now Lovely Edp 50 ml billede

Produktinformation

Elie Saab - Girl Of Now Lovely Edp 50 ml Elegant og feminin blomsterduft kombineret med sensualitet og virker meget vanedannende, når du først har prøvet den. Duftnoter, Saftig mandarin, solbær, plumeria, bløde noter af cashmeran og tonkabønner.

Produktspecifikationer

Mærke: Elie Saab
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 7640233341063
EAN: 7640233341063
Varenr.: 3170977
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Elie Saab Girl Of Now Lovely EDP 50 ml
375 kr
Til butik
Elie Saab Girl Of Now Lovely EDP 50 ml billede

Produktinformation

Denne Elie Saab Girl Of Now Lovely parfume er en skøn duft, der kombinerer frugtagtige og blomsteragtige noter for at skabe en unik og fortryllende aroma. Den er perfekt til den moderne kvinde, der ønsker at udstråle selvtillid og elegance. For at bruge denne parfume, spray den på pulspunkter som håndled, hals og bag ørerne for at forlænge duftens levetid. Undgå at gnide dine håndled sammen efter påføring, da det kan bryde duftens molekyler. Du kan også prøve at spraye en lille mængde i dit hår eller på dit tøj for at efterlade en subtil duft hele dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Elie Saab
Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 7640233341063
EAN: 7640233341063
Varenr.: 7640233341063
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Elie Saab Girl Of Now Lovely Eau De Parfum 50ml
-40%456 kr
Før 761 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Elie Saab Girl Of Now Lovely Eau de Parfum - 50 ml
537 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elie Saab Girl Of Now Lovely Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elie Saab Girl Of Now Lovely Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK300 kr339 krKøb
2Beautycos DK375 kr404 krKøb
3Cocopanda DK456 kr456 krKøb
4NordicFeel DK537 kr537 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elie Saab Girl Of Now Lovely Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Elie Saab Girl Of Now Lovely Eau de Parfum - 50 ml i 165 dage. Laveste pris i perioden er 272 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 375 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 315 kr.

Den nuværende pris på 300 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Elie Saab Girl Of Now Lovely Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Elie Saab Girl Of Now Lovely Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026300 kr1 kr (0%)
30. maj 2026301 kr6 kr (2%)
29. maj 2026307 kr7 kr (2%)
23. maj 2026300 kr1 kr (0%)
22. maj 2026301 kr24 kr (7%)
21. maj 2026325 kr8 kr (3%)
20. maj 2026317 kr32 kr (11%)
18. maj 2026285 kr1 kr (0%)
17. maj 2026286 kr2 kr (1%)
16. maj 2026284 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret