Gå til hovedindhold

Elie Saab Girl Of Now Forever Eau de Parfum - 30 ml

Elie SaabParfume og eau de cologneFrugtig og femininModerne kvinderEAN: 7640233340202

Elie Saab Girl of Now Forever er en frugtig og feminin Eau de Parfum med noter af hindbær, appelsinblomst og patchouli. Perfect til moderne kvinder der søger en glædelig duft. Læs mere

Pris fra 241 krtil 485 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 244 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 13. maj

Sammenlign priser på Elie Saab Girl Of Now Forever Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 241 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elie Saab Girl Of Now Forever Edp Spray 30 ml
241 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Elie Saab Girl Of Now Forever Eau De Parfum 30 ml
-40%291 kr
Før 485 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Elie Saab Girl Of Now Forever EdP (30ml)
-28%358 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Elie Saab Girl Of Now Forever Eau de Parfum - 30 ml
361 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Elie Saab Girl of Now Forever Eau De Parfum 30 ml
485 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elie Saab Girl Of Now Forever Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elie Saab Girl Of Now Forever Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK241 kr280 krKøb
2Cocopanda DK291 kr291 krKøb
3Bangerhead DK358 kr358 krKøb
4NordicFeel DK361 kr361 krKøb
5Lyko DK485 kr485 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Elie Saab Girl of Now Forever Eau De Parfum 30 ml

Elie Saab

Elie Saab Girl of Now Forever er en frugtig og feminin Eau de Parfum med noter af hindbær, appelsinblomst og patchouli. Perfect til moderne kvinder der søger en glædelig duft.

• elie saab parfume
• girl of now
• dameparfume
• edp
• eau de parfum
• frugt parfume
• kvinde duft
• elie saab duft
• Moderne kvinder
• Frugtig og feminin

Beskrivelse

Elie Saab Girl of Now Forever Eau de Parfum er en fortryllende duft skabt til den moderne kvinde. Parfumen åbner med sprudlende citrus og hindbær, der skaber en forfriskende og glædelig start. I hjertet finder vi feminine roser, solbær, mandler og appelsinblomster, der tilføjer elegance og sofistikering. Duften afsluttes elegant med cashmeran og patchouli i bunden, som giver varme og dybde. Den smukke flakon er prydet med bløde blomsterdetaljer og gyldne accenter, der gør den til et smukt tilskud til enhver kosmetikhylde. Med sin praktiske 30 ml størrelse er den perfekt til daglig brug og let at transportere. Girl of Now Forever er en del af Elie Saabs populære Girl of Now-serie og egner sig til voksne kvinder, der ønsker en personlig signaturduft til både hverdag og særlige lejligheder.

Specifikationer

type:Eau de Parfum (EDP)
flakon:Blomsterdetaljer med gyldne accenter
topnoter:Citrus, hindbær
varighed:6-8 timer
bundnoter:Cashmeran, patchouli
duftserie:Girl of Now
kapacitet:30 ml
anvendelse:Spray
målgruppe:Dame, voksne
projektion:Moderat til stærk
hjertenoter:Rose, solbær, mandler, appelsinblomst
koncentration:Eau de Parfum (12-20% duftolier)

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor længe holder Elie Saab Girl of Now Forever?

Som Eau de Parfum holder duften typisk 6-8 timer på huden, afhængigt af hudtype og aktivitetsniveau.

Er parfumen velegnet til daglig brug?

Ja, den frugtige og feminine karakter gør den perfekt til daglig brug, mens elegancen også passer til aftener og særlige lejligheder.

Hvordan påføres parfumen bedst?

Spray parfumen på pulspunkter som håndled, hals og bag ørerne for bedste effekt og varighed.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elie Saab Girl Of Now Forever Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Elie Saab Girl Of Now Forever Eau de Parfum - 30 ml i 172 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 242 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 241 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 29% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Elie Saab Girl Of Now Forever Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Elie Saab Girl Of Now Forever Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026241 kr1 kr (0%)
27. maj 2026242 kr7 kr (3%)
22. maj 2026235 kr6 kr (2%)
21. maj 2026241 kr50 kr (26%)
20. maj 2026191 kr32 kr (20%)
13. maj 2026159 kr4 kr (2%)
12. maj 2026163 kr62 kr (28%)
9. maj 2026225 kr5 kr (2%)
7. maj 2026230 kr43 kr (23%)
6. maj 2026187 kr16 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret