Gå til hovedindhold

Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 5500 HX7119/01 - genopladelig, 2 håndtag (hvid & navy)

PhilipsLyd – tilbehørEAN: 8720689021708
Pris fra 1.071 krtil 2.319 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.248 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.019 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 5500 HX7119/01 - genopladelig, 2 håndtag (hvid & navy) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1071 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare 5500 HX7119/01 Elektrisk tandbørste 2 stk.
1.071 kr
Til butik
Philips Sonicare 5500 HX7119/01 Elektrisk tandbørste 2 stk. billede

Produktinformation

Philips Sonicare 5500 series HX7119 - Tandbørste - hvid/marineblå

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX7119/01
EAN: 8720689021708
Varenr.: 1002923357
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Eltandbørste Sonicare 5500 series HX7119 - tooth brush - white/navy blue
1.123 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Sonicare 5500 series HX7119 - Tandbørste - hvid/marineblå
1.133 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
1.319 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 5500 HX7119/01 - genopladelig, 2 håndtag (hvid & navy)
1.359 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 5500 HX7119/01 - genopladelig, 2 håndtag (hvid & navy)
1.379 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Eltandborste Sonicare 5500 HX7119/01
2.195 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste Sonicare 5500 HX7119/01
-13%2.319 kr
Før 2.669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 5500 HX7119/01 - genopladelig, 2 håndtag (hvid & navy) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 5500 HX7119/01 - genopladelig, 2 håndtag (hvid & navy) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.071 kr1.071 krKøb
2Proshop DK1.123 kr1.123 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.133 kr1.133 krKøb
4Ultrashop1.319 kr1.319 krKøb
5Boligcenter DK1.359 kr1.359 krKøb
6Vivas DK1.379 kr1.458 krKøb
7Teknikproffset DK2.195 kr2.254 krKøb
8Estore DK2.319 kr2.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 5500 HX7119/01 - genopladelig, 2 håndtag (hvid & navy)

PriceData har fulgt prisen på Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 5500 HX7119/01 - genopladelig, 2 håndtag (hvid & navy) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 966 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.068 kr.

Den nuværende pris på 1.071 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 5500 HX7119/01 - genopladelig, 2 håndtag (hvid & navy). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 5500 HX7119/01 - genopladelig, 2 håndtag (hvid & navy) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.071 kr6 kr (1%)
29. maj 20261.077 kr6 kr (1%)
20. maj 20261.083 kr7 kr (1%)
19. maj 20261.090 kr7 kr (1%)
18. maj 20261.083 kr12 kr (1%)
30. apr. 20261.071 kr12 kr (1%)
28. apr. 20261.083 kr7 kr (1%)
26. apr. 20261.090 kr19 kr (2%)
24. apr. 20261.071 kr19 kr (2%)
15. apr. 20261.090 kr57 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret