Gå til hovedindhold

Black & Decker BLACK+DECKER GK1000 Alligator - Kædesavs-lopper - elektrisk - 550 W - 10 cm - 3 kg

Black & DeckerLyd – tilbehørEAN: 5035048142790
Pris fra 608 krtil 1.149 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 541 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLACK+DECKER GK1000 Alligator - Kædesavs-lopper - elektrisk - 550 W - 10 cm - 3 kg og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 608 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER GK1000 Alligator Kædesavs-lopper Elektrisk 550W 3kg
608 kr
Til butik
BLACK+DECKER GK1000 Alligator Kædesavs-lopper Elektrisk 550W 3kg billede

Produktinformation

Black&Decker GK100

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GK1000-QS
EAN: 5035048142790
Varenr.: 994037433
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker GK1000 550w Gren Beskæresav Ørnenæb Alligator
633 kr
Til butik
Black & Decker GK1000 550w Gren Beskæresav Ørnenæb Alligator billede

Produktinformation

nem at bruge til mange formål i hele haven, Kæde og savtænder er fuldt beskyttet af kæberne, Handy oliering, Patenteret kæber beskytter brugeren mod kæden, Stor kapacitet, Revolutionerende nyt haveredskab: En kombination mellen en grensaks og en kædesav. Nem at bruge og mindre skræmmende end en traditionel kædesav, Kraftig motor, Innovativt beskæringsværktøj, ideel til let arbejde med mindre grene op til 4" (100MM), Fungerer ligesom en manuel hækkesaks, men har power som en elektrisk kædesav, Typisk "grensaks design" med dobbelt håndgreb, Unikt design...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kaedesav
Artikel nr.: GK1000
EAN: 5035048142790
Varenr.: 2374907
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK+DECKER GK1000 Alligator - Kædesavs-lopper - elektrisk - 550 W - 10 cm - 3 kg
640 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Black & Decker Elektrisk grenkap GK1000-QS
-39%698 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Black & Decker GK1000 Alligator kædesav-lopper - 550 W, 3 kg
-21%729 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Black & Decker GK1000 Alligator kædesav-lopper - 550 W, 3 kg
-20%749 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BLACK+DECKER GK1000 Alligator Kædesavs-lopper Elektrisk 550W 3kg
779 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk grenfræser GK1000-QS
-13%1.149 kr
Før 1.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER GK1000 Alligator - Kædesavs-lopper - elektrisk - 550 W - 10 cm - 3 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER GK1000 Alligator - Kædesavs-lopper - elektrisk - 550 W - 10 cm - 3 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK608 kr608 krKøb
2Proshop DK633 kr672 krKøb
3CS MEGASTORE DK640 kr679 krKøb
4Teknikproffset DK698 kr757 krKøb
5Boligcenter DK729 kr729 krKøb
6Vivas DK749 kr818 krKøb
7Ultrashop779 kr779 krKøb
8Estore DK1.149 kr1.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLACK+DECKER GK1000 Alligator - Kædesavs-lopper - elektrisk - 550 W - 10 cm - 3 kg

PriceData har fulgt prisen på BLACK+DECKER GK1000 Alligator - Kædesavs-lopper - elektrisk - 550 W - 10 cm - 3 kg i 185 dage. Laveste pris i perioden er 597 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 901 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 715 kr.

Den nuværende pris på 608 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for BLACK+DECKER GK1000 Alligator - Kædesavs-lopper - elektrisk - 550 W - 10 cm - 3 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for BLACK+DECKER GK1000 Alligator - Kædesavs-lopper - elektrisk - 550 W - 10 cm - 3 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026608 kr12 kr (2%)
5. maj 2026620 kr13 kr (2%)
27. apr. 2026633 kr15 kr (2%)
23. apr. 2026648 kr11 kr (2%)
19. apr. 2026637 kr25 kr (4%)
14. apr. 2026662 kr35 kr (5%)
11. apr. 2026697 kr13 kr (2%)
3. apr. 2026684 kr6 kr (1%)
2. apr. 2026690 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026691 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret