Gå til hovedindhold

Elektrisk tandbørste Philips Sonicare For Kids HX6352 - pink/hvid

PhilipsMundplejeEAN: 8710103931096
Pris fra 252 krtil 399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 147 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Elektrisk tandbørste Philips Sonicare For Kids HX6352 - pink/hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 252 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Eltandbørste Sonicare For Kids
252 kr
Til butik
Philips Eltandbørste Sonicare For Kids billede

Produktinformation

Tandbørste, trådløs, rosa

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: HX6352/42
EAN: 8710103931096
Varenr.: 2936945
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare For Kids HX6352 Tandbørste Pink Hvid
262 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Rosa Tandbørste HX6352
310 kr
Til butik
Philips Rosa Tandbørste HX6352 billede

Produktinformation

Color Pink, Category Oral care, Product type Toothbrush - cordless, Electric toothbrushes, Number of brushing positions 2, Features Interval lessons, Spare brush compatibility Easy to click on the brush heads, Settings, controls and indicators, Indicators Battery level, Smartphone compatible Yes, Hours 2 minutes, Internet of Things (IoT), Communication technology Bluetooth, Miscellaneous, Included accessories Customization Sticker x 10 | Charger holder | Sonicare for Kids compact brush head | Sonicare for Kids standard brush head, Power, Battery charging Yes, Battery technology Lithium ion, Battery life Up to 2 weeks, Voltage 110 - 220 V, Power supply Battery, Dimensions and weight (shipping), Width (shipping) 11.1 cm, Depth (shipping) 6.4 cm, Height (shipping) 22 cm, Weight (shipping) 0.441 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Elektriske tandbørster
EAN: 8710103931096
Varenr.: C63743
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare For Kids HX6352 - pink/hvid
-8%329 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare For Kids HX6352 - pink/hvid
-8%349 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare For Kids HX6352 Tandbørste Pink Hvid
369 kr
Til butik
Gå til Den Glade Mund
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sonicare for kids eltandbørste - Rosa
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Philips Sonicare For Kids HX6352 - pink/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Philips Sonicare For Kids HX6352 - pink/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK252 kr291 krKøb
2CompuMail DK262 kr262 krKøb
3Teknikproffset DK310 kr359 krKøb
4Boligcenter DK329 kr329 krKøb
5Vivas DK349 kr418 krKøb
6Ultrashop369 kr369 krKøb
7Den Glade Mund399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare For Kids HX6352 - pink/hvid

PriceData har fulgt prisen på Elektrisk tandbørste Philips Sonicare For Kids HX6352 - pink/hvid i 167 dage. Laveste pris i perioden er 252 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 286 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 274 kr.

Den nuværende pris på 252 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare For Kids HX6352 - pink/hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare For Kids HX6352 - pink/hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026252 kr1 kr (0%)
29. maj 2026253 kr4 kr (2%)
27. maj 2026257 kr3 kr (1%)
26. maj 2026260 kr7 kr (3%)
25. maj 2026253 kr4 kr (2%)
24. maj 2026257 kr1 kr (0%)
23. maj 2026258 kr6 kr (2%)
1. maj 2026264 kr4 kr (2%)
30. apr. 2026260 kr8 kr (3%)
25. apr. 2026268 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret