Gå til hovedindhold

Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914, sort/roseguld

PhilipsMundplejeEAN: 8710103939566
Pris fra 1.577 krtil 2.498 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 921 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.519 kr 5. maj

Sammenlign priser på Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914, sort/roseguld og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1577 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Eltandbørste Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 - tooth brush set
1.577 kr
Til butik
Philips Eltandbørste Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 - tooth brush set billede

Produktinformation

Tandbørstesæt, trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: HX9914/57
EAN: 8710103939566
Varenr.: 3222092
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914, sort/roseguld
1.899 kr
Til butik
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914, sort/roseguld billede

Produktinformation

Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 - Tandbørstesæt - trådløsGenereltAntal hastighedsindstillinger: 3Kategori: OralplejeProdukttype: Tandbørstesæt - trådløsElektriske tandbørsterAntal børstestilstande: 4Børstetilstande: Renhvid+dybderens+tandkødssundhedEgenskaber: Intervaltimer, vibrerende håndtagReservebørstekompatibilitet: Let klik-på børstehovederIndstilliinger, styringerog indikatorerIndikatorer: Batteriniveau, reservebørstehovederSmartphone-kompatibel: JaInternet of Things (IoT)Kommunikationsteknologi: BluetoothUnderstøttet værtsenhedsplatform: iOS, AndroidDiverseInkluderet tilbehør: Tandbørstehåndtag (sort) | Tandbørstehåndtag (roseguld) | C3 Premium Plaque Defence-børstehoved x 2 | Glasoplader | Opladningsstation x 2KraftBateriopladning: JaBatteriteknologi: LitiumionBatteritid: Op til 2 ugerSpænding: 110 - 220 VStrømforsyning: BatteriProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tandpleje
Vægt: 1.23g
EAN: 8710103939566
Varenr.: 1808760
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 Tandbørstesæt Sort Brun Hvid
1.917 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914, sort/roseguld
1.919 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 Tandbørstesæt Sort Brun Hvid
1.959 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914/57 Sonisk eltandbørste med app
2.498 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914, sort/roseguld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914, sort/roseguld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.577 kr1.577 krKøb
2Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
3CompuMail DK1.917 kr1.917 krKøb
4Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
5Ultrashop1.959 kr1.959 krKøb
6Superprice.dk2.498 kr2.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914, sort/roseguld

PriceData har fulgt prisen på Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914, sort/roseguld i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.510 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.577 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.548 kr.

Den nuværende pris på 1.577 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914, sort/roseguld. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914, sort/roseguld de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.577 kr58 kr (4%)
5. maj 20261.519 kr35 kr (2%)
11. mar. 20261.554 kr23 kr (1%)
10. mar. 20261.577 kr23 kr (1%)
27. jan. 20261.554 kr6 kr (0%)
26. jan. 20261.548 kr6 kr (0%)
25. jan. 20261.554 kr6 kr (0%)
20. jan. 20261.548 kr38 kr (3%)
19. jan. 20261.510 kr37 kr (2%)
9. jan. 20261.547 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret