Gå til hovedindhold

Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 3100 HX3673 - sukkerpink

PhilipsMundplejeEAN: 8710103985655
Pris fra 349 krtil 689 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 340 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 335 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 3100 HX3673 - sukkerpink og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare 3100 series HX3673 Tandbørste Pink Hvid
349 kr
Til butik
Philips Sonicare 3100 series HX3673 Tandbørste Pink Hvid billede

Produktinformation

Philips Sonicare 3100 series HX3673 - Tandbørste - sukkerpink

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX3673/11
EAN: 8710103985655
Varenr.: 1000660710
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 3100 HX3673 - sukkerpink
-2%419 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 3100 HX3673 - sukkerpink billede

Produktinformation

Philips Sonicare 3100 series HX3673 - Tandbørste - sukkerpinkGenereltFarve: SukkerpinkKategori: OralplejeProdukttype: TandbørstePulseringer per minut: 31000Specielle Funktioner: Sonic teknologiSmartimerQuadpacertryksensorElektriske tandbørsterBørstetilstande: RenEgenskaber: Vibrerende håndtagReservebørstekompatibilitet: Let klik-på børstehovederTandbørstestørrelse: VoksenIndstilliinger, styringerog indikatorerIndikatorer: BatteriniveauoverskudstrykreservebørstehovederTimerindstillinger: 2 min. timerDiverseInkluderet tilbehør: Rejsetaske til USB-oplader | Strømforsyningsadapter | C1 ProResults-børstehovedKraftBateriopladning: JaBatteriteknologi: LitiumionBatteritid: Op til 14 dageSpænding: 5 VStiktype: USBStrømforsyning: BatteriProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tandpleje
Vægt: 0.39g
EAN: 8710103985655
Varenr.: 1813421
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Eltandborste Rosa + resefodral HX3673/11
-35%424 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Eltandborste Rosa + resefodral HX3673/11 billede

Produktinformation

Hej då manuell tandborste. Hej sonisk teknik!, Upp till 3 gånger bättre plackborttagning. Sonisk teknik i kombination med vår borståtgärd tar försiktigt bort plack upp till 3 gånger bättre än en manuell tandborste. Utformad för dig, - Trycksensor, - 2 minuter lång SmarTimer, - Ergonomisk design gör tandborsten lätt att hålla och använda, - Hejdå-adapter. Hej USB!, - Batteri som varar i 14 dagar, Få bästa möjliga resultat med tandborstningen, Optimera din borstning med SmarTimer och QuadPacer. Enkel övergång till Sonicare, Easy-Start för att underlätta övergången. Skyddar tandköttet, Säker och skonsam att använda. Ger överlägsen rengöring, - Upp till tre gånger bättre plackborttagning än med en manuell tandborste, - Vår unika teknik ger dig ordentlig men skonsam rengöring.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Elektriske tandbørster
EAN: 8710103985655
Varenr.: C29511
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 3100 HX3673 - sukkerpink
-2%439 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare 3100 series HX3673 Tandbørste Pink Hvid
449 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Eltandbørste Sonicare 3100 series
520 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste Pink + rejsetaske HX3673/11
-14%689 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 3100 HX3673 - sukkerpink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 3100 HX3673 - sukkerpink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK349 kr349 krKøb
2Boligcenter DK419 kr419 krKøb
3Teknikproffset DK424 kr473 krKøb
4Vivas DK439 kr508 krKøb
5Ultrashop449 kr449 krKøb
6Proshop DK520 kr559 krKøb
7Estore DK689 kr689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 3100 HX3673 - sukkerpink

PriceData har fulgt prisen på Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 3100 HX3673 - sukkerpink i 179 dage. Laveste pris i perioden er 335 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 364 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 3100 HX3673 - sukkerpink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 3100 HX3673 - sukkerpink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026349 kr44 kr (11%)
18. maj 2026393 kr3 kr (1%)
17. maj 2026396 kr3 kr (1%)
16. maj 2026399 kr6 kr (2%)
15. maj 2026393 kr3 kr (1%)
14. maj 2026396 kr3 kr (1%)
13. maj 2026399 kr6 kr (2%)
12. maj 2026393 kr3 kr (1%)
11. maj 2026396 kr3 kr (1%)
10. maj 2026399 kr40 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret