Gå til hovedindhold

EK Water Blocks 3831109829752, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1/4, 1 stk

Pris fra 428 krtil 833 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 405 kr (49% besparelse)

Sammenlign priser på EK Water Blocks 3831109829752, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1/4, 1 stk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 428 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EK Water Blocks 3831109829752 Computerkølesystem, dele og tilbehør Strømningsindikator
428 kr
Til butik
EK Water Blocks 3831109829752 Computerkølesystem, dele og tilbehør Strømningsindikator billede

Produktinformation

EK Water Blocks 3831109829752. Type: Strømningsindikator, Materiale: Nikkel, Produktfarve: Rustfrit stål, Transparent. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: EKWB
Artikel nr.: 3831109829752
EAN: 3831109829752
Varenr.: 996589802
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Flowindikator til vandkøling - EK Water Blocks, 1/4" gevind, rustfrit stål/nikkel
629 kr
Til butik
Flowindikator til vandkøling - EK Water Blocks, 1/4" gevind, rustfrit stål/nikkel billede

Produktinformation

Fordele ved flowindikator til vandkølingHold styr på gennemstrømningen i dit custom loop med denne elegante flowindikator fra EK Water Blocks. Det tydelige rotorhjul gør det nemt at se, om væsken bevæger sig korrekt, så du hurtigt kan opdage luftlommer eller standsninger og få en mere tryg drift af din pc-køling. Det klare hus og den blanke overflade i rustfrit stål skaber et stilrent look, der passer i visuelle builds.Til entusiastens vandkølingssystemEn kompakt flowindikator med G1/4" tilslutningsgevind giver fleksibel placering i loopet. Materialer i nikkel og en halvtransparent, hvid finish gør den let at matche med andre fittings og blokke.Type: FlowindikatorTilslutningsgevind: G1/4"Farve: Rustfrit stål; halvtransparent/hvidMateriale: NikkelAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Kategori: Computer køling
Vægt: 0.19g
EAN: 3831109829752
Varenr.: 1930936
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Flowindikator til vandkøling - EK Water Blocks, 1/4" gevind, rustfrit stål/nikkel
649 kr
Til butik
Flowindikator til vandkøling - EK Water Blocks, 1/4" gevind, rustfrit stål/nikkel billede

Produktinformation

Fordele ved flowindikator til vandkølingHold styr på gennemstrømningen i dit custom loop med denne elegante flowindikator fra EK Water Blocks. Det tydelige rotorhjul gør det nemt at se, om væsken bevæger sig korrekt, så du hurtigt kan opdage luftlommer eller standsninger og få en mere tryg drift af din pc-køling. Det klare hus og den blanke overflade i rustfrit stål skaber et stilrent look, der passer i visuelle builds.Til entusiastens vandkølingssystemEn kompakt flowindikator med G1/4" tilslutningsgevind giver fleksibel placering i loopet. Materialer i nikkel og en halvtransparent, hvid finish gør den let at matche med andre fittings og blokke.Type: FlowindikatorTilslutningsgevind: G1/4"Farve: Rustfrit stål; halvtransparent/hvidMateriale: NikkelAntal pr. pakke: 1 stk.

Produktspecifikationer

Kategori: Computer køling
Vægt: 0.19g
EAN: 3831109829752
Varenr.: 1930936
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EK Water Blocks EK-Quantum Scalar Flow Indicator Bottom-To-Top D-RGB - Nickel
754 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EK Water Blocks 3831109829752, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1/4, 1 stk
833 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EK Water Blocks 3831109829752, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1/4, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EK Water Blocks 3831109829752, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1/4, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK428 kr428 krKøb
2Boligcenter DK629 kr629 krKøb
3Vivas DK649 kr728 krKøb
4Proshop DK754 kr793 krKøb
5CS MEGASTORE DK833 kr872 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EK Water Blocks 3831109829752, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1/4, 1 stk

PriceData har fulgt prisen på EK Water Blocks 3831109829752, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1/4, 1 stk i 185 dage. Den nuværende pris er 428 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for EK Water Blocks 3831109829752, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1/4, 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for EK Water Blocks 3831109829752, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1/4, 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026428 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret