Gå til hovedindhold

Ek Water Blocks EkWaterBlocks EK-Quantum Scalar Flow Indicator Bottom-To-Top D-RGB Vandflowindikator til væskekølesystem 1-pack Sort Transparent

Pris fra 454 krtil 619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (27% besparelse)

Sammenlign priser på EkWaterBlocks EK-Quantum Scalar Flow Indicator Bottom-To-Top D-RGB Vandflowindikator til væskekølesystem 1-pack Sort Transparent og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 454 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EkWaterBlocks EK-Quantum Scalar Flow Indicator Bottom-To-Top D-RGB Vandflowindikator til væskekølesystem 1-pack Sort Transparent
454 kr
Til butik
EkWaterBlocks EK-Quantum Scalar Flow Indicator Bottom-To-Top D-RGB Vandflowindikator til væskekølesystem 1-pack Sort Transparent billede

Produktinformation

EkWaterBlocks EK-Quantum Scalar Flow Indicator Bottom-To-Top D-RGB - Vandflowindikator til væskekølesystem - sort

Produktspecifikationer

Mærke: EKWB
Artikel nr.: 3831109829738
EAN: 3831109829738
Varenr.: 996589801
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EK Water Blocks EkWaterBlocks EK-Quantum Scalar Flow Indicator Bottom-To-Top D-RGB liquid cooling system water flow indicator
454 kr
Til butik
EK Water Blocks EkWaterBlocks EK-Quantum Scalar Flow Indicator Bottom-To-Top D-RGB liquid cooling system water flow indicator billede

Produktinformation

EK-Quantum Scalar Flow Indicator er en førsteklasses GPU-monteret flowindikator med adresserbar D-RGB-implementering. Den repræsenterer visuelt kølemiddelflowet, som ofte er svært at se med det blotte øje. Dette kan være meget nyttigt til øjeblikkeligt at se, om din loop-drift er nominel, eller om der er problemer med pumpen eller flowet i et andet område ... og lad os indrømme det, det ser cool ud!

Produktspecifikationer

Kategori: Goer det selv vandkoeling
Artikel nr.: 3831109829738
EAN: 3831109829738
Varenr.: 2883143
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Flowindikator til vandkøling - EK Water Blocks, 1/4", sort/transparent
-2%599 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Flowindikator til vandkøling - EK Water Blocks, 1/4", sort/transparent billede

Produktinformation

Fordele ved flowindikator til vandkølingFå visuel bekræftelse af, at dit vandkølingsloop kører, med denne elegante flowindikator fra EK Water Blocks. Den roterende skive gør det nemt at se gennemstrømningen i systemet, så du hurtigt kan spotte, om væsken bevæger sig som den skal. Det klare kabinet og den sorte top passer stilrent ind i moderne builds.Til dig der bygger custom loopFlowindikatoren er designet som en del/tilbehør til computerkøling med 1/4" gevind, så den kan integreres i typiske vandkølingsopsætninger. Den transparente krop gør det let at følge væskens bevægelse, mens den kompakte form giver fleksible monteringsmuligheder i dit kabinet.Type: FlowindikatorProduktfarve: Sort og transparent/hvidTilslutning: 1/4" gevindKategori: Computer køling – vandkølings-tilbehør...

Produktspecifikationer

Kategori: Computer køling
Vægt: 0.19g
EAN: 3831109829738
Varenr.: 1905365
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EkWaterBlocks EK-Quantum Scalar Flow Indicator Bottom-To-Top D-RGB - Vandflowindikator til væskekølesystem - sort
600 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Flowindikator til vandkøling - EK Water Blocks, 1/4", sort/transparent
-2%619 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EkWaterBlocks EK-Quantum Scalar Flow Indicator Bottom-To-Top D-RGB Vandflowindikator til væskekølesystem 1-pack Sort Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EkWaterBlocks EK-Quantum Scalar Flow Indicator Bottom-To-Top D-RGB Vandflowindikator til væskekølesystem 1-pack Sort Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK454 kr454 krKøb
2Proshop DK454 kr493 krKøb
3Boligcenter DK599 kr599 krKøb
4CS MEGASTORE DK600 kr639 krKøb
5Vivas DK619 kr698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EkWaterBlocks EK-Quantum Scalar Flow Indicator Bottom-To-Top D-RGB Vandflowindikator til væskekølesystem 1-pack Sort Transparent

PriceData har fulgt prisen på EkWaterBlocks EK-Quantum Scalar Flow Indicator Bottom-To-Top D-RGB Vandflowindikator til væskekølesystem 1-pack Sort Transparent i 185 dage. Den nuværende pris er 454 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for EkWaterBlocks EK-Quantum Scalar Flow Indicator Bottom-To-Top D-RGB Vandflowindikator til væskekølesystem 1-pack Sort Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for EkWaterBlocks EK-Quantum Scalar Flow Indicator Bottom-To-Top D-RGB Vandflowindikator til væskekølesystem 1-pack Sort Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026454 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret