Gå til hovedindhold

EK Water Blocks 3831109829745, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1 stk

Pris fra 492 krtil 920 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 428 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EK Water Blocks 3831109829745, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1 stk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 492 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EK Water Blocks 3831109829745 Computerkølesystem, dele og tilbehør Strømningsindikator
492 kr
Til butik
EK Water Blocks 3831109829745 Computerkølesystem, dele og tilbehør Strømningsindikator billede

Produktinformation

EK Water Blocks 3831109829745. Type: Strømningsindikator, Materiale: Nikkel, Produktfarve: Rustfrit stål, Transparent. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: EKWB
Artikel nr.: 3831109829745
EAN: 3831109829745
Varenr.: 996589803
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Flowindikator til vandkøling - EK Water Blocks, transparent/hvid
629 kr
Til butik
Flowindikator til vandkøling - EK Water Blocks, transparent/hvid billede

Produktinformation

Fordele ved flowindikator til vandkølingFå et hurtigt, visuelt overblik over kølevæskens bevægelse i dit custom loop. Denne elegante flowindikator fra EK Water Blocks gør det nemt at se, om der er korrekt cirkulation, så du kan reagere i tide ved luftlommer eller stoppet flow. Det klare hus og den hvide topplade giver et stilrent look, der passer ind i moderne builds.Til entusiasten inden for computer kølingFlowindikatoren er designet til vandkølingssystemer og viser bevægelsen med en tydelig rotor i midten. Kombinationen af gennemsigtig konstruktion og detaljer i rustfrit stål gør den både visuel og robust i dit setup. Leveres som enkeltstykke, klar til montering i dit loop.Type: FlowindikatorFarve: Gennemsigtig, hvid og rustfrit stålMateriale: NikkelAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Kategori: Computer køling
Vægt: 0.18g
EAN: 3831109829745
Varenr.: 1904192
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Flowindikator til vandkøling - EK Water Blocks, transparent/hvid
649 kr
Til butik
Flowindikator til vandkøling - EK Water Blocks, transparent/hvid billede

Produktinformation

Fordele ved flowindikator til vandkølingFå et hurtigt, visuelt overblik over kølevæskens bevægelse i dit custom loop. Denne elegante flowindikator fra EK Water Blocks gør det nemt at se, om der er korrekt cirkulation, så du kan reagere i tide ved luftlommer eller stoppet flow. Det klare hus og den hvide topplade giver et stilrent look, der passer ind i moderne builds.Til entusiasten inden for computer kølingFlowindikatoren er designet til vandkølingssystemer og viser bevægelsen med en tydelig rotor i midten. Kombinationen af gennemsigtig konstruktion og detaljer i rustfrit stål gør den både visuel og robust i dit setup. Leveres som enkeltstykke, klar til montering i dit loop.Type: FlowindikatorFarve: Gennemsigtig, hvid og rustfrit stålMateriale: NikkelAntal pr. pakke: 1 stk.

Produktspecifikationer

Kategori: Computer køling
Vægt: 0.18g
EAN: 3831109829745
Varenr.: 1904192
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EK Water Blocks 3831109829745, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1 stk
920 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EK Water Blocks EK-Quantum Scalar Flow Indicator Top-To-Bottom D-RGB
920 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EK Water Blocks 3831109829745, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EK Water Blocks 3831109829745, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK492 kr492 krKøb
2Boligcenter DK629 kr629 krKøb
3Vivas DK649 kr728 krKøb
4CS MEGASTORE DK920 kr959 krKøb
5Proshop DK920 kr959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EK Water Blocks 3831109829745, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1 stk

PriceData har fulgt prisen på EK Water Blocks 3831109829745, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1 stk i 3 dage. Den nuværende pris er 492 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for EK Water Blocks 3831109829745, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for EK Water Blocks 3831109829745, Strømningsindikator, Nikkel, Rustfrit stål, Transparent, 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026492 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret