Gå til hovedindhold

EIZO FlexScan EV3240X 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C

EIZOComputer – tilbehørEAN: 4995047065296
Pris fra 8.822 krtil 10.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.997 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.133 kr 18. maj

Sammenlign priser på EIZO FlexScan EV3240X 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8822 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EIZO FlexScan EV3240X 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C
8.822 kr
Til butik
EIZO FlexScan EV3240X 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C billede

Produktinformation

EIZO FlexScan EV3240X - Med FlexStand - LED-skærm - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K - IPS - 350 cd/m² - 2000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Eizo Nanao
Artikel nr.: EV3240X-BK
EAN: 4995047065296
Varenr.: 1001516573
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" EIZO FlexScan EV3240X - 3840x2160 (4K) - IPS
8.870 kr
Til butik
32" EIZO FlexScan EV3240X - 3840x2160 (4K) - IPS billede

Produktinformation

EIZO FlexScan EV3240X monitor leverer ergonomisk komfort og farvestabil IPS-ydelse til professionelle og entusiaster med fokus på produktivitet, lange sessioner og præcise visuelle arbejdsprocesser. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C, Ethernet Særlige funktioner: FlexStand; Auto EcoView; Flicker-Free; USB 3.2 Gen 1 hub; ENERGY STAR Ergonomisk FlexStand, præcis IPS-farvegengivelse og alsidige tilslutningsmuligheder hjælper med at bevare produktivitet og komfort under længere arbejdsperioder.

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: EV3240X-BK
EAN: 4995047065296
Varenr.: 3202856
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eizo Flexscan Ev3240x-bk 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
10.124 kr
Til butik
Eizo Flexscan Ev3240x-bk 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz billede

Produktinformation

31,5 tommer 4K UHD (3840x2160) IPS, 100 % sRGB, præcis farvegengivelse USB-C-docking med DisplayPort Alt Mode og 94 W strømforsyning Indbygget LAN og USB 3.2-hub med KVM-switch til deling af enheder Flimmerfri panel og Low Blue Light reducerer øjentræthed PiP (picture-in-picture) og PbP (picture-by-picture) til multitasking...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skærme
Artikel nr.: EV3240X-BK
EAN: 4995047065296
Varenr.: 5011365385
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
EIZO FlexScan EV3240X-BK 31,5" 4K LED skærm - sort
-6%10.799 kr
Før 11.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
EIZO FlexScan EV3240X-BK 31,5" 4K LED skærm - sort
-6%10.819 kr
Før 11.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV3240X 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV3240X 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.822 kr8.822 krKøb
2Proshop DK8.870 kr8.870 krKøb
3Dustin DK10.124 kr10.210,25 krKøb
4Boligcenter DK10.799 kr10.799 krKøb
5Vivas DK10.819 kr12.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EIZO FlexScan EV3240X 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C

PriceData har fulgt prisen på EIZO FlexScan EV3240X 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C i 179 dage. Laveste pris i perioden er 8.133 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 9.543 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.008 kr.

Den nuværende pris på 8.822 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for EIZO FlexScan EV3240X 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for EIZO FlexScan EV3240X 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20268.822 kr581 kr (6%)
27. maj 20269.403 kr1.270 kr (16%)
18. maj 20268.133 kr41 kr (1%)
17. maj 20268.174 kr41 kr (0%)
16. maj 20268.215 kr41 kr (0%)
15. maj 20268.256 kr41 kr (0%)
14. maj 20268.297 kr42 kr (1%)
13. maj 20268.339 kr42 kr (1%)
5. maj 20268.381 kr42 kr (0%)
4. maj 20268.423 kr42 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret