Gå til hovedindhold

Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo, Tromle vakuum, Tør&våd, Støvpose, 30 L, Filtrering, 76 dB - SOLO

EinhellEAN: 4006825635874
Pris fra 1.321 krtil 1.389 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 68 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo, Tromle vakuum, Tør&våd, Støvpose, 30 L, Filtrering, 76 dB - SOLO og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1321 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo Industristøvsuger 30liter Sort
1.321 kr
Til butik
Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo Industristøvsuger 30liter Sort billede

Produktinformation

Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo. Type: Tromle vakuum, Rengøringstype: Tør&våd, Støvbeholder type: Støvpose, Støvkapacitet: 30 L. Jordadskillelsesmetode: Filtrering, Støjniveau: 76 dB. Produktfarve: Sort, Grå, Rød

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 2347140
EAN: 4006825635874
Varenr.: 996140570
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo, Tromle vakuum, Tør&våd, Støvpose, 30 L, Filtrering, 76 dB - SOLO
1.329 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell Støvsuger TE-VC 36/30 Li S-Solo Cordless Wet and Dry Vacuum Cleaner
1.346 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo - våd-/tørsuger 30 l med støvpose
1.369 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo - våd-/tørsuger 30 l med støvpose
1.389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo, Tromle vakuum, Tør&våd, Støvpose, 30 L, Filtrering, 76 dB - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo, Tromle vakuum, Tør&våd, Støvpose, 30 L, Filtrering, 76 dB - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.321 kr1.321 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.329 kr1.398 krKøb
3Proshop DK1.346 kr1.346 krKøb
4Boligcenter DK1.369 kr1.369 krKøb
5Vivas DK1.389 kr1.628 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo, Tromle vakuum, Tør&våd, Støvpose, 30 L, Filtrering, 76 dB - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo, Tromle vakuum, Tør&våd, Støvpose, 30 L, Filtrering, 76 dB - SOLO i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.321 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.430 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.410 kr.

Den nuværende pris på 1.321 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo, Tromle vakuum, Tør&våd, Støvpose, 30 L, Filtrering, 76 dB - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo, Tromle vakuum, Tør&våd, Støvpose, 30 L, Filtrering, 76 dB - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.321 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.329 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.332 kr98 kr (7%)
18. maj 20261.430 kr34 kr (2%)
16. maj 20261.396 kr33 kr (2%)
13. maj 20261.429 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.428 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.427 kr1 kr (0%)
2. maj 20261.428 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.427 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret