Gå til hovedindhold

Einhell TE-VC 36/25 Li S Solo - våd-/tørstøvsuger med blæsefunktion, 25 l, batteri (uden batteri og lader)

EinhellRedskaberEAN: 4006825656527
Pris fra 1.085 krtil 1.259 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 174 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Einhell TE-VC 36/25 Li S Solo - våd-/tørstøvsuger med blæsefunktion, 25 l, batteri (uden batteri og lader) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1085 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell TE-VC 36/25 Li S-Solo Støvsuger 25liter Sort
1.085 kr
Til butik
Einhell TE-VC 36/25 Li S-Solo Støvsuger 25liter Sort billede

Produktinformation

Einhell TE-VC 36/25 Li S-Solo. Type: Beholder vakuum, Rengøringstype: Tør&våd, Støvbeholder type: Støvpose, Støvkapacitet: 25 L. Vakuum luftfiltrering: Skum, Jordadskillelsesmetode: Filtrering, Støjniveau: 76 dB. Produktfarve: Sort, Rød

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 2347170
EAN: 4006825656527
Varenr.: 1000752613
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell Støvsuger TE-VC 36/25 Li S akku våd-/tørstøvsuger 25 liter 2x18V u/batteri og lader
1.132 kr
Til butik
Einhell Støvsuger TE-VC 36/25 Li S akku våd-/tørstøvsuger 25 liter 2x18V u/batteri og lader billede

Produktinformation

Indgår i Power X-Change familien, hvor batterierne passer til over 200 forskellige maskiner, støvsugeren anvender 2x18 Volt batteri på 3,0Ah eller mere. Du får med Power X-Change serien en kontinuerlig trådløs drift takket være udskifteligt og højtydende batteri.En støvsuger er en uundværlig hjælper i hverdagen, denne våd-/tørstøvsuger rengør alle overflader grundigt og fjerner støv og snavs lige så effektivt som væske. Den har to effekttilstande, ECO som forlænger batteridriftstiden og egner sig til længerevarende støvsugningsopgaver og BOOST der suger selv genstridigt snavs op uden besvær med maksimal sugeeffekt. Takket være kombimundstykket til tæpper og hårde gulve, møbelmundstykket samt radiatormundstykket tager støvsugeren kampen op med enhver udfordring og trange nicher og andre svært tilgængelige områder kan nemt blæses rene med blæsefunktionen. Der medfølger et skumstoffilter til vådstøvsugning såvel som et foldefilter og smudsopsamlingspose i papir til tørstøvsugning. Falskluftregulatoren i håndtaget kan øge sugeeffekten på helt op til 150 mbar, men også tilpasse sugeeffekten individuelt til sensible arbejdsområder. Den rustfaste stålbeholder kan rumme op til 25 liter snavs og væske, og med den integrerede aftapningsskrue tømmes væsken legende let. Takket være hjul 2 store og 2 med drejefunktion og bæregreb kan våd-/tørstøvsugeren ubesværet transporteres. Den 2,5 meter lange støvsugerslange og teleskopstøvsugerrøret i rustfast stål sikrer en maksimal fleksibilitet. Tilbehørsholderen og holderen til støvsugerrøret kan støvsugeren og tilbehøret hurtigt pakkes sammen. Leveres uden akku og oplader.Boost sugestyrke: 150 mbarEco sugestyrke: 100 mbarVolumen: 25 literSugeslangelængde: 250 cmSugeslangediameter: 36 mmLydtrykniveau, LPA: 76 dB (A)Leveres uden akku og uden oplader (kan købes separat)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Stoevsuger
Artikel nr.: 2347170
EAN: 4006825656527
Varenr.: 2944813
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Einhell TE-VC 36/25 Li S Solo - våd-/tørstøvsuger med blæsefunktion, 25 l, batteri (uden batteri og lader)
1.249 kr
Til butik
Einhell TE-VC 36/25 Li S Solo - våd-/tørstøvsuger med blæsefunktion, 25 l, batteri (uden batteri og lader) billede

Produktinformation

Effektiv våd-/tørstøvsuger til have og værkstedEinhell TE-VC 36/25 Li S Solo er en alsidig tromlestøvsuger til både våd- og tørsugning. Den store tank på 25 l i rustfrit stål gør den velegnet til rengøring af værksted, garage, bil og udendørsarealer. Den trådløse drift med 2 x 18 V batterier (sælges separat) giver høj fleksibilitet, og du kan let skifte mellem to hastigheder efter behov.Praktiske detaljer, der gør arbejdet lettereStøvsugeren har transporthjul, bærehåndtag og holder til tilbehør, så alt er samlet og nemt at flytte. En smart blæsefunktion hjælper med at fjerne snavs i kroge eller blæse blade sammen. Sættet inkluderer gulvmundstykke, fuge- og møbelmundstykke samt si og støvpose, så du kan gå i gang med det samme.Produkttype: Tromlestøvsuger (våd/tør)Strømkilde: 2 x 18 V batteri (Li-Ion), uden batteri og laderTankkapacitet: 25 lSugekraft (vakuum): 150 mbarHastigheder: 2Materiale: Beholder i rustfrit stålSlange: PlastFarve: Stål/rød/sortAnvendelse: HjemMotor: BørstemotorVægt: 7,55 kgFunktioner: Blæsefunktion, tilbehørsholder, bærehåndtag, transporthjulMedfølger: Gulvmundstykke, fugemundstykke, møbelmundstykke, si og støvpose...

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Løvblæsere
Vægt: 20.98g
EAN: 4006825656527
Varenr.: 2182270
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Einhell TE-VC 36/25 Li S akku våd-/tørstøvsuger 25 liter 2x18V u/batteri og lader
1.259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell TE-VC 36/25 Li S Solo - våd-/tørstøvsuger med blæsefunktion, 25 l, batteri (uden batteri og lader) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell TE-VC 36/25 Li S Solo - våd-/tørstøvsuger med blæsefunktion, 25 l, batteri (uden batteri og lader) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.085 kr1.085 krKøb
2Proshop DK1.132 kr1.132 krKøb
3Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
4Homeshop DK1.259 kr1.259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell TE-VC 36/25 Li S Solo - våd-/tørstøvsuger med blæsefunktion, 25 l, batteri (uden batteri og lader)

PriceData har fulgt prisen på Einhell TE-VC 36/25 Li S Solo - våd-/tørstøvsuger med blæsefunktion, 25 l, batteri (uden batteri og lader) i 135 dage. Laveste pris i perioden er 1.085 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.108 kr.

Den nuværende pris på 1.085 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Einhell TE-VC 36/25 Li S Solo - våd-/tørstøvsuger med blæsefunktion, 25 l, batteri (uden batteri og lader). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Einhell TE-VC 36/25 Li S Solo - våd-/tørstøvsuger med blæsefunktion, 25 l, batteri (uden batteri og lader) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.085 kr23 kr (2%)
2. jun. 20261.108 kr23 kr (2%)
1. jun. 20261.085 kr5 kr (0%)
31. maj 20261.090 kr3 kr (0%)
30. maj 20261.093 kr22 kr (2%)
29. maj 20261.115 kr2 kr (0%)
27. maj 20261.113 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.112 kr24 kr (2%)
22. maj 20261.088 kr24 kr (2%)
15. maj 20261.112 kr24 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret