Gå til hovedindhold

Einhell Støvsuger TE-VC 36/30 Li S-Solo Cordless Wet and Dry Vacuum Cleaner

EinhellEAN: 4006825635874
Pris fra 1.321 krtil 1.369 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (4% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Einhell Støvsuger TE-VC 36/30 Li S-Solo Cordless Wet and Dry Vacuum Cleaner og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1321 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo Industristøvsuger 30liter Sort
1.321 kr
Til butik
Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo Industristøvsuger 30liter Sort billede

Produktinformation

Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo. Type: Tromle vakuum, Rengøringstype: Tør&våd, Støvbeholder type: Støvpose, Støvkapacitet: 30 L. Jordadskillelsesmetode: Filtrering, Støjniveau: 76 dB. Produktfarve: Sort, Grå, Rød

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 2347140
EAN: 4006825635874
Varenr.: 996140570
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell Støvsuger TE-VC 36/30 Li S-Solo Cordless Wet and Dry Vacuum Cleaner
1.346 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo - våd-/tørsuger 30 l med støvpose
1.369 kr
Til butik
Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo - våd-/tørsuger 30 l med støvpose billede

Produktinformation

Kraftfuld våd- og tørsuger til hjem og værkstedEinhell TE-VC 36/30 Li S-Solo er en alsidig våd-/tørsuger med stor 30 l beholder, der gør rengøringen nem på både hårde gulve og tæpper. Den batteridrevne løsning giver fri bevægelse uden ledning, og med to tilstande - Eco og Boost - kan du tilpasse suget efter opgaven.Praktiske detaljer og robust konstruktionDen teleskopiske sugeslange i rustfrit stål og en 2,5 m slange med 3,6 cm diameter giver god rækkevidde. Fire hjul og et skubbehåndtag gør det let at manøvrere, mens opbevaringsrum og kabel-/slangeholdere holder tilbehør organiseret. Filtrering af snavs og brug af støvpose hjælper med at holde driften ren. Maskinen er velegnet til både hjemmebrug og professionelt arbejde.Type: Tønde-støvsuger (våd/tør)Beholderkapacitet: 30 lStrømkilde: Batteri, 36 VVariabel effekt: Ja (Eco/Boost)Støjniveau: 76 dBMaks. vakuum: 15 kPaSlangelængde: 2,5 mSlangediameter: 3,6 cmRørtype/materiale: Teleskopisk, rustfrit stålHjul: 4Egnede overflader: Tæppe, hårdt gulvSnavsseparering: Filtrering, støvposeVægt: 8,07 kg (pakke: 11,7 kg)Anvendelse: Hjem, professionelEkstra: Opbevaringsrum og holder til ledning...

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Løvblæsere
Vægt: 22.38g
EAN: 4006825635874
Varenr.: 2182267

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell Støvsuger TE-VC 36/30 Li S-Solo Cordless Wet and Dry Vacuum Cleaner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell Støvsuger TE-VC 36/30 Li S-Solo Cordless Wet and Dry Vacuum Cleaner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.321 kr1.321 krKøb
2Proshop DK1.346 kr1.346 krKøb
3Boligcenter DK1.369 kr1.369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell Støvsuger TE-VC 36/30 Li S-Solo Cordless Wet and Dry Vacuum Cleaner

PriceData har fulgt prisen på Einhell Støvsuger TE-VC 36/30 Li S-Solo Cordless Wet and Dry Vacuum Cleaner i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.321 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.430 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.410 kr.

Den nuværende pris på 1.321 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Einhell Støvsuger TE-VC 36/30 Li S-Solo Cordless Wet and Dry Vacuum Cleaner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Einhell Støvsuger TE-VC 36/30 Li S-Solo Cordless Wet and Dry Vacuum Cleaner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.321 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.329 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.332 kr98 kr (7%)
18. maj 20261.430 kr34 kr (2%)
16. maj 20261.396 kr33 kr (2%)
13. maj 20261.429 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.428 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.427 kr1 kr (0%)
2. maj 20261.428 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.427 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret