Gå til hovedindhold

Einhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo, 125 rpm, Børstefri, Batteri, 18 V, 5,7 kg, 8,2 kg - SOLO

EinhellRedskaberEAN: 4006825659023
Pris fra 1.304 krtil 1.789 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 485 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Einhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo, 125 rpm, Børstefri, Batteri, 18 V, 5,7 kg, 8,2 kg - SOLO og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1304 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo 125 rpm Batteri 5,7 kg
1.304 kr
Til butik
Einhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo 125 rpm Batteri 5,7 kg billede

Produktinformation

Einhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo. Tomgang (maks.): 125 rpm. Motortype: Børstefri. Strømkilde: Batteri, Batterispænding: 18 V. Vægt: 5,7 kg, Pakkevægt: 8,2 kg, Pakkedybde: 1120 mm. Borehoved længde: 80 cm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 3437000
EAN: 4006825659023
Varenr.: 1000679578
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Einhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo jordbor - 18 V, kulfri, 125 o/min
1.349 kr
Til butik
Einhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo jordbor - 18 V, kulfri, 125 o/min billede

Produktinformation

Effektivt jordbor til gør‑det‑selv projekterEinhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo er et kraftfuldt jordbor til boring af huller i jorden til f.eks. hegnspæle, plantehuller og mindre fundamenter. Den kulfri motor leverer høj ydeevne og lang levetid, mens den ergonomiske håndtering gør arbejdet mere behageligt - også ved længere opgaver i haven eller på byggepladsen.Præcision og brugervenlighedMed en tomgangshastighed på op til 125 o/min får du stabil og kontrolleret boring. Sættet leveres med et bor på 80 cm, så du kan komme i gang med det samme. Maskinen kører på 18 V batteri (sælges separat), så du arbejder uden ledning og med fuld bevægelsesfrihed.Motortype: KulfriStrømkilde: BatteriBatterispænding: 18 VTomgangshastighed (maks.): 125 o/minVægt: 5,7 kgMedfølgende bor: Ja, længde 80 cmErgonomisk håndtag: JaMedfølgende batteri/oplader: NejPakke: 21,5 × 112,0 × 43,0 cm; 8,2 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Boremaskiner og Slagboremaskiner
Vægt: 21.83g
EAN: 4006825659023
Varenr.: 2175430
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Einhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo jordbor - 18 V, kulfri, 125 o/min
1.369 kr
Til butik
Einhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo jordbor - 18 V, kulfri, 125 o/min billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Boremaskiner og Slagboremaskiner
Vægt: 21.83g
EAN: 4006825659023
Varenr.: 2175430
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GP-EA 18/150 Li BL akku pælebor Ø15 x 80 cm 18V u/batteri og lader
1.432 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo, 125 rpm, Børstefri, Batteri, 18 V, 5,7 kg, 8,2 kg - SOLO
1.788 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Einhell GP-EA 18/150 Li BL akku pælebor Ø15 x 80 cm 18V u/batteri og lader
1.789 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo, 125 rpm, Børstefri, Batteri, 18 V, 5,7 kg, 8,2 kg - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo, 125 rpm, Børstefri, Batteri, 18 V, 5,7 kg, 8,2 kg - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.304 kr1.304 krKøb
2Boligcenter DK1.349 kr1.349 krKøb
3Vivas DK1.369 kr1.608 krKøb
4Proshop DK1.432 kr1.432 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.788 kr1.987 krKøb
6Homeshop DK1.789 kr1.789 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo, 125 rpm, Børstefri, Batteri, 18 V, 5,7 kg, 8,2 kg - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Einhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo, 125 rpm, Børstefri, Batteri, 18 V, 5,7 kg, 8,2 kg - SOLO i 131 dage. Laveste pris i perioden er 1.304 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.591 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.389 kr.

Den nuværende pris på 1.304 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Einhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo, 125 rpm, Børstefri, Batteri, 18 V, 5,7 kg, 8,2 kg - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Einhell GP-EA 18/150 Li BL-Solo, 125 rpm, Børstefri, Batteri, 18 V, 5,7 kg, 8,2 kg - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.304 kr45 kr (3%)
28. maj 20261.349 kr43 kr (3%)
18. maj 20261.392 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.391 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.392 kr8 kr (1%)
12. maj 20261.400 kr3 kr (0%)
9. maj 20261.403 kr11 kr (1%)
8. maj 20261.392 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.400 kr5 kr (0%)
6. maj 20261.405 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret