Gå til hovedindhold

Einhell GC-GP 6538, 650 W, 3,6 bar, 3800 l/t, Sort, Rød, Sølv

EinhellRedskaberEAN: 4006825603477
Pris fra 499 krtil 689 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 491 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Einhell GC-GP 6538, 650 W, 3,6 bar, 3800 l/t, Sort, Rød, Sølv og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GC-GP 6538, 650 W, 3,6 bar, 3800 l/t, Sort, Rød, Sølv
499 kr
Til butik
Einhell GC-GP 6538, 650 W, 3,6 bar, 3800 l/t, Sort, Rød, Sølv billede

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Dykpumper
Farve: 5
Artikel nr.: EIN4180280
EAN: 4006825603477
Varenr.: 2373272
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GC-GP 6538 havepumpe 3800l/t. 650W
499 kr
Til butik
Einhell GC-GP 6538 havepumpe 3800l/t. 650W billede

Produktinformation

Denne havepumpe er en effektiv, kompakt og pålidelig hjælper, der yder god service til den ambitiøse haveejer, der ønsker at vande haven med opsamlet regnvand. Med en 650 W motor opnår denne pumpe en leveringshastighed på op til 3.800 liter vand i timen. GC-GP 6538 har en tænd / sluk-knap. Den er udstyret med en vandpåfyldningsskrue til separat påfyldning, mens det resterende vand tømmes ud med en brugervenlig vandafløbsskrue. For nem transport har havepumpen et bærehåndtag.Strømforsyning: 220-240 V | 50 HzEffekt: 650 WattMaks. kapacitet: 3.800 l/timeMaks. løftehøjde: 36 meterMaks. driftstryk: 3,6 barMaks. sugehøjde: 8 meterMaks. vandtemperatur: 35 °CSugetilslutning: 33,3mm (R1 AG)Tryktilslutning: 33,3mm (R1 AG)Ledning H07RN-F: 1,4 meter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 4180280
EAN: 4006825603477
Varenr.: 2861517
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell GC-GP 6538 650 W 3,6 bar 3800 l/t
518 kr
Til butik
Einhell GC-GP 6538 650 W 3,6 bar 3800 l/t billede

Produktinformation

Einhell GC-GP 6538. Normal brug: Vandforsyning, Produktfarve: Sort, Rød, Sølv. Maksimalt driftstryk: 3,6 bar, Gennemstrømningshastighed: 3800 l/t, Maksimal sugehøjde: 8 m. Strøm: 650 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 220-240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 Hz. Vægt: 6,15 kg. Dimensioner (BxDxH): 200 x 365 x 220 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 4180280
EAN: 4006825603477
Varenr.: 998575066
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandpumpe Einhell GC-GP 6538 - 650 W, 3,6 bar, 3.800 l/t
619 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandpumpe Einhell GC-GP 6538 - 650 W, 3,6 bar, 3.800 l/t
639 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Einhell Trykpumpe 650 W - GC-GP 6538
689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GC-GP 6538, 650 W, 3,6 bar, 3800 l/t, Sort, Rød, Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GC-GP 6538, 650 W, 3,6 bar, 3800 l/t, Sort, Rød, Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK499 kr538 krKøb
2Proshop DK499 kr538 krKøb
3CompuMail DK518 kr518 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Vivas DK639 kr718 krKøb
6Homeshop DK689 kr689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell GC-GP 6538, 650 W, 3,6 bar, 3800 l/t, Sort, Rød, Sølv

PriceData har fulgt prisen på Einhell GC-GP 6538, 650 W, 3,6 bar, 3800 l/t, Sort, Rød, Sølv i 112 dage. Laveste pris i perioden er 475 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 492 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Einhell GC-GP 6538, 650 W, 3,6 bar, 3800 l/t, Sort, Rød, Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Einhell GC-GP 6538, 650 W, 3,6 bar, 3800 l/t, Sort, Rød, Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026499 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026495 kr4 kr (1%)
10. apr. 2026499 kr3 kr (1%)
7. apr. 2026496 kr3 kr (1%)
2. apr. 2026499 kr2 kr (0%)
31. mar. 2026497 kr2 kr (0%)
26. mar. 2026499 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026498 kr1 kr (0%)
16. mar. 2026499 kr8 kr (2%)
13. mar. 2026491 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret