Gå til hovedindhold

Einhell GE-CS 18 Li-Solo, 6500 rpm, Sort, Rød, 1,68 kg, 285 mm, 220 mm, 170 mm - SOLO

EinhellRedskaberEAN: 4006825613858
Pris fra 344 krtil 429 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 338 kr 5. maj

Sammenlign priser på Einhell GE-CS 18 Li-Solo, 6500 rpm, Sort, Rød, 1,68 kg, 285 mm, 220 mm, 170 mm - SOLO og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 344 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell GE-CS 18 Li-Solo 6500 rpm
344 kr
Til butik
Einhell GE-CS 18 Li-Solo 6500 rpm billede

Produktinformation

Einhell GE-CS 18 Li-Solo. Tomgang: 6500 rpm, Produktfarve: Sort, Rød. Vægt: 1,68 kg, Pakkebredde: 285 mm, Pakkedybde: 220 mm. Strømkilde: Batteri, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 4499940
EAN: 4006825613858
Varenr.: 995935951
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GE-CS 18 Li akku kædeslibeanlæg 18V u/batteri og lader
365 kr
Til butik
Einhell GE-CS 18 Li akku kædeslibeanlæg 18V u/batteri og lader billede

Produktinformation

Indgår i Power X-Change familien, hvor batterierne passer til over 200 forskellige maskiner, kædeslibeanlæget anvender 1 x 18 Volt batteri på 1,5Ah eller mere. Du får med Power X-Change serien en kontinuerlig trådløs drift takket være udskifteligt og højtydende batteri.Det batteridrevne kædeslibeanlæg genopretter skarpheden på til din motorsavskæde og sparer dig penge. Hvorfor købe en dyr ny kæde, når du kan skærpe den, du allerede har? Kædeslibeanlæg er ideel til hurtig slibning af standardkæder uden overdreven slid. Et dybdestop beskytter kæden mod overdreven fjernelse af materiale. Vinkelmåleren og kædestrammeren sikrer, at kæden er ideelt placeret til præcisionsslibning. Du behøver ikke at være ekspert for at få hurtige resultater.Hastighed: 6.500 o/minLeveres uden batteri og oplader (skal købes separat)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Vinkelsliber
Artikel nr.: 4499940
EAN: 4006825613858
Varenr.: 2588730
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GE-CS 18 Li-Solo, 6500 rpm, Sort, Rød, 1,68 kg, 285 mm, 220 mm, 170 mm - SOLO
367 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Einhell Akku-kædeslibeanlæg 18 V Li-ion Solo - GE-CS 18 Li-Solo
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GE-CS 18 Li-Solo, 6500 rpm, Sort, Rød, 1,68 kg, 285 mm, 220 mm, 170 mm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GE-CS 18 Li-Solo, 6500 rpm, Sort, Rød, 1,68 kg, 285 mm, 220 mm, 170 mm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK344 kr344 krKøb
2Proshop DK365 kr404 krKøb
3CS MEGASTORE DK367 kr406 krKøb
4Homeshop DK429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell GE-CS 18 Li-Solo, 6500 rpm, Sort, Rød, 1,68 kg, 285 mm, 220 mm, 170 mm - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Einhell GE-CS 18 Li-Solo, 6500 rpm, Sort, Rød, 1,68 kg, 285 mm, 220 mm, 170 mm - SOLO i 80 dage. Laveste pris i perioden er 338 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 364 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 348 kr.

Den nuværende pris på 344 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Einhell GE-CS 18 Li-Solo, 6500 rpm, Sort, Rød, 1,68 kg, 285 mm, 220 mm, 170 mm - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Einhell GE-CS 18 Li-Solo, 6500 rpm, Sort, Rød, 1,68 kg, 285 mm, 220 mm, 170 mm - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026344 kr6 kr (2%)
13. maj 2026350 kr3 kr (1%)
10. maj 2026353 kr9 kr (3%)
7. maj 2026344 kr6 kr (2%)
5. maj 2026338 kr1 kr (0%)
1. maj 2026339 kr14 kr (4%)
30. apr. 2026353 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026351 kr3 kr (1%)
26. apr. 2026354 kr13 kr (4%)
25. apr. 2026341 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret