Gå til hovedindhold

Einhell GE-CH 1855/1 Li Kit (1x2,5 Ah), 62 cm, Enkelt klinge, 1,8 cm, 2200 rpm, Sort, Rød, 55 cm

EinhellHaveredskaberEAN: 4006825661910
Pris fra 683 krtil 804 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 682 kr 14. maj

Sammenlign priser på Einhell GE-CH 1855/1 Li Kit (1x2,5 Ah), 62 cm, Enkelt klinge, 1,8 cm, 2200 rpm, Sort, Rød, 55 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 683 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell GE-CH 1855/1 Li Kit (1x2,5 Ah) Hæktrimmer Elektrisk 62cm Klingelængde
683 kr
Til butik
Einhell GE-CH 1855/1 Li Kit (1x2,5 Ah) Hæktrimmer Elektrisk 62cm Klingelængde billede

Produktinformation

Einhell GE-CH 1855/1 Li Kit (1x2,5 Ah). Strømkilde: Batteri, Batterispænding: 18 V, Batterikapacitet: 2,5 At. Vægt: 2,6 kg

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 3410506
EAN: 4006825661910
Varenr.: 1002365011
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GE-CH 1855/1 Li Kit akku-hækkeklipper 1x2,5 Ah
730 kr
Til butik
Einhell GE-CH 1855/1 Li Kit akku-hækkeklipper 1x2,5 Ah billede

Produktinformation

En del af Power X-Change-familien. Kræver 1 × 18 V-batteriLadestandsindikator med 3 LED'erBatteriet kan bruges til andre Power X-Change-produkterInklusive lynopladerLaserskåret og diamantslebet skær i stålJusterbart støttegrebDrejeligt håndtagHandyMetalgear giver lang driftslevetidTohånds-sikkerhedskontaktAluminiumplade over skærNæsebeskytter med hul til vægophængLøvopsamlerRobust beskyttelseskappe til transport og opbevaringLeveres med 2,5 Ah-batteri og oplader Sværdlængde: 620 mmSkærelængde: 550 mmAfstand mellem tænder: 18 mmKlip pr. minut: 2.200 min^-1Batteri: 18 V | 2.500 mAh | Li-ionAntal batterier: 1 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Haekkeklipper
Artikel nr.: 3410506
EAN: 4006825661910
Varenr.: 3276158
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GE-CH 1855/1 Li Kit (1x2,5 Ah), 62 cm, Enkelt klinge, 1,8 cm, 2200 rpm, Sort, Rød, 55 cm
804 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GE-CH 1855/1 Li Kit (1x2,5 Ah), 62 cm, Enkelt klinge, 1,8 cm, 2200 rpm, Sort, Rød, 55 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GE-CH 1855/1 Li Kit (1x2,5 Ah), 62 cm, Enkelt klinge, 1,8 cm, 2200 rpm, Sort, Rød, 55 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK683 kr683 krKøb
2Proshop DK730 kr769 krKøb
3CS MEGASTORE DK804 kr843 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell GE-CH 1855/1 Li Kit (1x2,5 Ah), 62 cm, Enkelt klinge, 1,8 cm, 2200 rpm, Sort, Rød, 55 cm

PriceData har fulgt prisen på Einhell GE-CH 1855/1 Li Kit (1x2,5 Ah), 62 cm, Enkelt klinge, 1,8 cm, 2200 rpm, Sort, Rød, 55 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 682 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 811 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 752 kr.

Den nuværende pris på 683 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Einhell GE-CH 1855/1 Li Kit (1x2,5 Ah), 62 cm, Enkelt klinge, 1,8 cm, 2200 rpm, Sort, Rød, 55 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Einhell GE-CH 1855/1 Li Kit (1x2,5 Ah), 62 cm, Enkelt klinge, 1,8 cm, 2200 rpm, Sort, Rød, 55 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026683 kr1 kr (0%)
14. maj 2026682 kr1 kr (0%)
7. maj 2026683 kr1 kr (0%)
5. maj 2026684 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026685 kr2 kr (0%)
17. apr. 2026687 kr2 kr (0%)
31. mar. 2026685 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026684 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026685 kr65 kr (9%)
18. mar. 2026750 kr60 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret