Gå til hovedindhold

Einhell GE-CG 12 Li batteridreven græssaks 12 V Lithium-Ion (Li-Ion) Sort, Rød, Sølv

EinhellEAN: 4006825626216
Pris fra 493 krtil 729 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 236 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 480 kr 7. maj

Sammenlign priser på Einhell GE-CG 12 Li batteridreven græssaks 12 V Lithium-Ion (Li-Ion) Sort, Rød, Sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 493 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell GE-CG 12 Li batteridreven græssaks 12 V Lithium-Ion (Li-Ion) Sort, Rød, Sølv
493 kr
Til butik
Einhell GE-CG 12 Li batteridreven græssaks 12 V Lithium-Ion (Li-Ion) Sort, Rød, Sølv billede

Produktinformation

Einhell GE-CG 12 Li. Buskblade skæretykkelse (maks): 8 ml, Tændernes mellemrum på kratbladet: 8 mm, Produktfarve: Sort, Rød, Sølv. Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion), Batterispænding: 12 V, Opladningstid: 2 t. Vægt: 1,4 kg, Pakkebredde: 190 mm, Pakkedybde: 780 mm. Indgangsspænding for vekselstrømsadapter: 100 - 240 V, Frekvens for vekselstrømsadapter: 50/60 Hz...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 3410401
EAN: 4006825626216
Varenr.: 998575285
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GE-CG 12 Li, 8 ml, 8 mm, Sort, Rød, Sølv, 61 dB, 81 dB, 6 dB
568 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GE-CG 12 Li cordless grass shear
568 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Græssaks på batteri 12 V - Einhell GE-CG 12 Li, rød/sort/sølv
-1%709 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Græssaks på batteri 12 V - Einhell GE-CG 12 Li, rød/sort/sølv
-1%729 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GE-CG 12 Li batteridreven græssaks 12 V Lithium-Ion (Li-Ion) Sort, Rød, Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GE-CG 12 Li batteridreven græssaks 12 V Lithium-Ion (Li-Ion) Sort, Rød, Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK493 kr493 krKøb
2CS MEGASTORE DK568 kr607 krKøb
3Proshop DK568 kr607 krKøb
4Boligcenter DK709 kr709 krKøb
5Vivas DK729 kr808 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell GE-CG 12 Li batteridreven græssaks 12 V Lithium-Ion (Li-Ion) Sort, Rød, Sølv

PriceData har fulgt prisen på Einhell GE-CG 12 Li batteridreven græssaks 12 V Lithium-Ion (Li-Ion) Sort, Rød, Sølv i 171 dage. Laveste pris i perioden er 480 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 485 kr.

Den nuværende pris på 493 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Einhell GE-CG 12 Li batteridreven græssaks 12 V Lithium-Ion (Li-Ion) Sort, Rød, Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Einhell GE-CG 12 Li batteridreven græssaks 12 V Lithium-Ion (Li-Ion) Sort, Rød, Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026493 kr2 kr (0%)
26. maj 2026495 kr1 kr (0%)
20. maj 2026494 kr1 kr (0%)
13. maj 2026495 kr15 kr (3%)
7. maj 2026480 kr2 kr (0%)
29. apr. 2026482 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026483 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026482 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026483 kr1 kr (0%)
9. mar. 2026482 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret