Gå til hovedindhold

Einhell GC-AW 6333, 630 W, Vekselstrøm, 3,6 bar, 3300 l/t, IPX4, Sort, Rød

EinhellRedskaberEAN: 4006825609226
Pris fra 913 krtil 1.209 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 296 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Einhell GC-AW 6333, 630 W, Vekselstrøm, 3,6 bar, 3300 l/t, IPX4, Sort, Rød og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 913 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell GC-AW 6333
913 kr
Til butik
Einhell GC-AW 6333 billede

Produktinformation

Einhell GC-AW 6333

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 4176730
EAN: 4006825609226
Varenr.: 995936079
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GC-AW 6333, 630 W, Vekselstrøm, 3,6 bar, 3300 l/t, IPX4, Sort, Rød
953 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GC-AW 6333 automatisk husvandværk 3300l/t. 630W
1.062 kr
Til butik
Einhell GC-AW 6333 automatisk husvandværk 3300l/t. 630W billede

Produktinformation

Automatisk husvandværkspumpe leverer klart vand efter behov med automatisk tænd/sluk-styring, op til 3.300 l/h gennemstrømning og en 630 W motor til vandingssystemer og brugsvand fra reservoirer eller brønde. Einhell GC-AW 6333 automatic domestic waterworks 3300l/t. 630W bruger en elektronisk flowkontakt med LED-indikator til at køre i energibesparende tilstand og starte/stoppe automatisk, når der er behov for vand, med et praktisk bærehåndtag og pumpehus i kvalitetsplast for nem håndtering. Elektronisk flowkontakt med LED-indikator og automatisk drift Forfilter med integreret kontraventil Stor vandpåfyldningsåbning for nem påfyldning Indbygget tørløbsbeskyttelse og aftapningsskrue Maksimal leveringskapacitet: 3.300 l/h Maksimal løftehøjde: 36 m; maks. driftstryk: 3.6 bar Maksimal sugehøjde: 8 m; maksimal vandtemperatur: 35 °C Pålideligt tryk og flow til havevanding og husholdningens brugsvand, med automatisk styring der tilpasser ydelsen efter behov.

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Havevanding
Artikel nr.: 4176730
EAN: 4006825609226
Varenr.: 2861515
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Einhell Trykpumpe 630 W - GC-AW 6333
1.209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GC-AW 6333, 630 W, Vekselstrøm, 3,6 bar, 3300 l/t, IPX4, Sort, Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GC-AW 6333, 630 W, Vekselstrøm, 3,6 bar, 3300 l/t, IPX4, Sort, Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK913 kr913 krKøb
2CS MEGASTORE DK953 kr992 krKøb
3Proshop DK1.062 kr1.062 krKøb
4Homeshop DK1.209 kr1.209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell GC-AW 6333, 630 W, Vekselstrøm, 3,6 bar, 3300 l/t, IPX4, Sort, Rød

PriceData har fulgt prisen på Einhell GC-AW 6333, 630 W, Vekselstrøm, 3,6 bar, 3300 l/t, IPX4, Sort, Rød i 113 dage. Laveste pris i perioden er 913 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 1.064 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 982 kr.

Den nuværende pris på 913 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Einhell GC-AW 6333, 630 W, Vekselstrøm, 3,6 bar, 3300 l/t, IPX4, Sort, Rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Einhell GC-AW 6333, 630 W, Vekselstrøm, 3,6 bar, 3300 l/t, IPX4, Sort, Rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026913 kr4 kr (0%)
23. maj 2026917 kr6 kr (1%)
20. maj 2026923 kr55 kr (6%)
17. maj 2026978 kr12 kr (1%)
14. maj 2026966 kr8 kr (1%)
13. maj 2026974 kr8 kr (1%)
9. maj 2026982 kr10 kr (1%)
8. maj 2026972 kr7 kr (1%)
7. maj 2026979 kr5 kr (1%)
6. maj 2026984 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret