Gå til hovedindhold

Eglo Salobrena-Z LED Loftlampe 30x30 cm Hvid - Smart Home Connect.Z (900044)

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9008606221813
Pris fra 289 krtil 449 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 228 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Eglo Salobrena-Z LED Loftlampe 30x30 cm Hvid - Smart Home Connect.Z (900044) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Z Salo panel, hvid, 30x30 cm
289 kr
Til butik
Eglo Z Salo panel, hvid, 30x30 cm billede

Produktinformation

Smart LED panel fra Eglo med zigbee styring Salo LED panel fra Eglo er et smartstyret LED panel i hvid. Via. en app kan du styre lyset i panelet fra 2700K-6500K og i 50.000 hvide nuancer. Et LED panel der gør sit bedste og som i den grad passer ind i ethv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 300x300x50 mm
EAN: 9008606221813
Varenr.: 4242803883
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Z Salo panel, hvid, 30x30 cm
309 kr
Til butik
Eglo Z Salo panel, hvid, 30x30 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Belysning
Farve: white
Størrelse: 300x300x50 mm
EAN: 9008606221813
Varenr.: 4242803883
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Salo panel, hvid, 30x30 cm
327 kr
Til butik
Eglo Z Salo panel, hvid, 30x30 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lamper & spots
Farve: white
Størrelse: 300x300x50 mm
EAN: 9008606221813
Varenr.: 4242803883
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Salo panel, hvid, 30x30 cm
409 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Eglo Salobrena-Z LED Loftlampe 30x30 cm Hvid - Smart Home Connect.Z (900044)
419 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Salo-Z Loft 300x300 1790lm 2700-6500k Hvid - Loftlampe - 900044
419,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z SALO SMART panel hvid M/TUNABLE WHITE
420 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Salobrena-Z panel hvid 30x30 - TW - Zigbee, Bluetooth
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo Salobrena-Z LED Loftlampe 30x30 cm Hvid - Smart Home Connect.Z (900044) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo Salobrena-Z LED Loftlampe 30x30 cm Hvid - Smart Home Connect.Z (900044) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl289 kr289 krKøb
2LavprisVVS309 kr309 krKøb
3BilligVVS DK327 kr327 krKøb
4Greenline409 kr409 krKøb
5Butik24 DK419 kr458 krKøb
6Homeshop DK419,95 kr419,95 krKøb
7Proshop DK420 kr459 krKøb
8Teknikproffset DK449 kr508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eglo Salobrena-Z LED Loftlampe 30x30 cm Hvid - Smart Home Connect.Z (900044)

PriceData har fulgt prisen på Eglo Salobrena-Z LED Loftlampe 30x30 cm Hvid - Smart Home Connect.Z (900044) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 217,6 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 336 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Eglo Salobrena-Z LED Loftlampe 30x30 cm Hvid - Smart Home Connect.Z (900044). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Eglo Salobrena-Z LED Loftlampe 30x30 cm Hvid - Smart Home Connect.Z (900044) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026289 kr20 kr (6%)
30. maj 2026309 kr20 kr (7%)
22. maj 2026289 kr47 kr (14%)
19. maj 2026336 kr47 kr (16%)
12. maj 2026289 kr40 kr (12%)
11. maj 2026329 kr40 kr (14%)
3. maj 2026289 kr29 kr (11%)
24. apr. 2026260 kr36 kr (12%)
23. apr. 2026296 kr36 kr (14%)
3. apr. 2026260 kr29 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret