Gå til hovedindhold

EGLO Riga 4 Ude Væg 3w Galv - Udendørslampe - 30908

EgloLamperEAN: 9002759309084
Pris fra 167 krtil 269,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 102,95 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 11. apr.

Sammenlign priser på EGLO Riga 4 Ude Væg 3w Galv - Udendørslampe - 30908 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO RIGA 4 LED UDENDØRS VÆG 3W GALV
167 kr
Til butik
EGLO RIGA 4 LED UDENDØRS VÆG 3W GALV billede

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: Udendørsbelysning
Farve: 6
Artikel nr.: 30908
EAN: 9002759309084
Varenr.: 7163842
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Riga 4 udendørs væglampe, 1-spot
169 kr
Til butik
Eglo Riga 4 udendørs væglampe, 1-spot billede

Produktinformation

Udendørs væglampe fra Eglo inkl. GU10 pære Data: Galvaniseret stål 150 mm høj Egnet til udendørs, IP44 Pære lyser med 240 Lumen Eglo er en verdensomspændende virksomhed, der producerer lamper og belysning til alle formål. Eglo har et imponerende stort p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Udendørslamper
Farve: steel
Størrelse: H150 x W65 x D95 mm
EAN: 9002759309084
Varenr.: 4243801172
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Riga 4 udendørs væglampe, 1-spot
179 kr
Til butik
Eglo Riga 4 udendørs væglampe, 1-spot billede

Produktinformation

Eglo Riga 4 LED udendørs væglampe - 1-spot Denne cylinderformet væglampe fra Eglo er produceret i solidt stål med galvaniseret overflade. Riga er i et minimalistisk design med nedadgående lys. Det skaber en elegant stemning, hvor pæren kan skiftes efter e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Udendørslamper
Farve: steel
Størrelse: H150 x W65 x D95 mm
EAN: 9002759309084
Varenr.: 4243801172
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Riga 4 udendørs væglampe, 1-spot
-10%206 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Riga 4 udendørs væglampe, 1-spot
209 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO RIGA 4 udendørs væglampe, galvaniseret
223 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Riga 4 Ude Væg 3w Galv - Udendørslampe - 30908
269,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Riga 4 Ude Væg 3w Galv - Udendørslampe - 30908 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Riga 4 Ude Væg 3w Galv - Udendørslampe - 30908 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK167 kr206 krKøb
2LavprisEl169 kr169 krKøb
3Greenline179 kr179 krKøb
4BilligVVS DK206 kr206 krKøb
5LavprisVVS209 kr209 krKøb
6Proshop DK223 kr262 krKøb
7Homeshop DK269,95 kr269,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO Riga 4 Ude Væg 3w Galv - Udendørslampe - 30908

PriceData har fulgt prisen på EGLO Riga 4 Ude Væg 3w Galv - Udendørslampe - 30908 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 171 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 167 kr er 10% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for EGLO Riga 4 Ude Væg 3w Galv - Udendørslampe - 30908. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for EGLO Riga 4 Ude Væg 3w Galv - Udendørslampe - 30908 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026167 kr1 kr (1%)
29. maj 2026168 kr1 kr (1%)
3. maj 2026169 kr1 kr (1%)
2. maj 2026170 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026168 kr3 kr (2%)
29. apr. 2026171 kr45 kr (36%)
25. apr. 2026126 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026127 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026128 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026129 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret