Gå til hovedindhold

EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Hvid - Væglampe - 94513

EgloLamperEAN: 9002759945138
Pris fra 153 krtil 399 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 246 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 142 kr 4. mar.

Sammenlign priser på EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Hvid - Væglampe - 94513 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Petto 1 bordlampe, hvid
153 kr
Til butik
Eglo Petto 1 bordlampe, hvid billede

Produktinformation

Lille og diskret bordlampe fra Eglo Eglos Petto bordlampe er fremstillet i hvit metal, der fuldendes af det afrundede design, som fremstår kompakt og moderne. Lampens lille størrrelse gør den nem at placere ved sofaen, på kontoret eller i vindueskarmen, h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 13.5 cm x 10.5 cm
EAN: 9002759945138
Varenr.: 4243802566
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO PETTO 1 VÆG LED 3,3W M/MAGNET HVID
153 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Petto 1 bordlampe, hvid
179 kr
Til butik
Eglo Petto 1 bordlampe, hvid billede

Produktinformation

Magnet bordlampe i hvid metal fra Eglo Denne moderne bordlampe fra Petto 1 serien af Eglo, er lavet af hvid metal, og hovedet har en rund fordybning, som giver udsyn til den interne lyskilde, der følger med. Takket være den magnetiske lampefod kan lampen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 13.5 cm x 10.5 cm
EAN: 9002759945138
Varenr.: 4243802566
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO PETTO 1 bordlampe, hvid
193 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Hvid - Væglampe - 94513
199 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Petto 1 bordlampe, hvid
239 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Petto 1 Væglampe 3,3W m/magnet Hvid
244,26 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Petto 1 bordlampe, hvid
249 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Petto 1 bordlampe, hvid
249 kr
Til butik
Gå til Hagro Lighting
TrustScore 5 ud af 54,7
Petto 1 Væg Ø105 - HVID
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Hvid - Væglampe - 94513 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Hvid - Væglampe - 94513 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl153 kr153 krKøb
2CS MEGASTORE DK153 kr192 krKøb
3Greenline179 kr179 krKøb
4Proshop DK193 kr232 krKøb
5Homeshop DK199 kr199 krKøb
6LavprisVVS239 kr239 krKøb
7EL-GROSSISTEN244,26 kr244,26 krKøb
8BilligVVS DK249 kr249 krKøb
9LampeGuru.dk249 kr249 krKøb
10Hagro Lighting399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Hvid - Væglampe - 94513

PriceData har fulgt prisen på EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Hvid - Væglampe - 94513 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 29. december 2025), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 153 kr er 15% over normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Hvid - Væglampe - 94513. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Hvid - Væglampe - 94513 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026153 kr16 kr (9%)
5. maj 2026169 kr26 kr (18%)
24. apr. 2026143 kr9 kr (6%)
23. apr. 2026152 kr9 kr (6%)
3. apr. 2026143 kr16 kr (10%)
2. apr. 2026159 kr4 kr (3%)
31. mar. 2026155 kr3 kr (2%)
24. mar. 2026152 kr1 kr (1%)
16. mar. 2026151 kr9 kr (6%)
4. mar. 2026142 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret