Gå til hovedindhold

EGLO Petto 1 Væg 3,3w Magnet Blank Kobber - Væglampe - 32096

EgloLamperEAN: 9002759320966
Pris fra 223 krtil 459 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 236 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 187 kr 21. maj

Sammenlign priser på EGLO Petto 1 Væg 3,3w Magnet Blank Kobber - Væglampe - 32096 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 223 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Petto 1 bordlampe, blank kobber
223 kr
Til butik
Eglo Petto 1 bordlampe, blank kobber billede

Produktinformation

Lille og diskret bordlampe fra Eglo Eglos Petto bordlampe er fremstillet i kobberfarvet metal, der opblødes af det afrundede design, som fremstår kompakt og moderne. Lampens lille størrrelse gør den nem at placere ved sofaen, på kontoret eller i vindueska...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: copper
Størrelse: 13.5 x 10.5 cm
EAN: 9002759320966
Varenr.: 4243801088
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Petto 1 bordlampe, blank kobber
239 kr
Til butik
Eglo Petto 1 bordlampe, blank kobber billede

Produktinformation

Bordlampe i mange forskellige farver Petto 1 LED bordlampen fra Eglo har en sfærisk formet lampehoved lavet af blank kobber metal, som er kombineret med en bank kobber lampeskærm. Lampens hoved har en rund fordybning, som giver udsyn til den interne lyski...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lampetyper
Farve: copper
Størrelse: 13.5 x 10.5 cm
EAN: 9002759320966
Varenr.: 4243801088
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Petto 1 bordlampe, blank kobber
239 kr
Til butik
Eglo Petto 1 bordlampe, blank kobber billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Belysning
Farve: copper
Størrelse: 13.5 x 10.5 cm
EAN: 9002759320966
Varenr.: 4243801088
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO PETTO 1 bordlampe, sort/kobber
258 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Petto 1 bordlampe, blank kobber
259 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Petto 1 bordlampe, blank kobber
279 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Petto 1 Væg 3,3w Magnet Blank Kobber - Væglampe - 32096
309,95 kr
Til butik
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
PETTO VÆG LED 3,3W M/MAGNET KOBBER
429 kr
Til butik
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
PETTO VÆG LED 3,3W M/MAGNET KOBBER
429 kr
Til butik
Gå til Hagro Lighting
TrustScore 5 ud af 54,7
Petto 1 Væg Ø105 - KOBBER
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Petto 1 Væg 3,3w Magnet Blank Kobber - Væglampe - 32096 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Petto 1 Væg 3,3w Magnet Blank Kobber - Væglampe - 32096 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl223 kr223 krKøb
2LampeGuru.dk239 kr239 krKøb
3LavprisVVS239 kr239 krKøb
4Proshop DK258 kr297 krKøb
5Greenline259 kr259 krKøb
6BilligVVS DK279 kr279 krKøb
7Homeshop DK309,95 kr309,95 krKøb
8XL Møbler DK429 kr429 krKøb
9Biva DK429 kr429 krKøb
10Hagro Lighting459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO Petto 1 Væg 3,3w Magnet Blank Kobber - Væglampe - 32096

PriceData har fulgt prisen på EGLO Petto 1 Væg 3,3w Magnet Blank Kobber - Væglampe - 32096 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 187 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 206 kr.

Den nuværende pris på 223 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for EGLO Petto 1 Væg 3,3w Magnet Blank Kobber - Væglampe - 32096. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for EGLO Petto 1 Væg 3,3w Magnet Blank Kobber - Væglampe - 32096 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026223 kr16 kr (7%)
30. maj 2026239 kr16 kr (7%)
23. maj 2026223 kr36 kr (19%)
21. maj 2026187 kr36 kr (16%)
14. maj 2026223 kr36 kr (19%)
13. maj 2026187 kr36 kr (16%)
12. maj 2026223 kr16 kr (7%)
11. maj 2026239 kr16 kr (7%)
5. maj 2026223 kr34 kr (18%)
4. maj 2026189 kr34 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret