Gå til hovedindhold

EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Støvgrøn - Væglampe - 33478

EGLOLamperEAN: 9002759334789
Pris fra 182 krtil 429 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 247 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 162 kr 31. maj

Sammenlign priser på EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Støvgrøn - Væglampe - 33478 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO PETTO 1 magnet væglampe i støvgrøn
182 kr
Til butik
EGLO PETTO 1 magnet væglampe i støvgrøn billede

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: Væglamper
Farve: 6
Artikel nr.: 33478
EAN: 9002759334789
Varenr.: 9647146
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO PETTO 1 væglampe med magnet, støvgrøn
-8%200 kr
Før 217 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
EGLO PETTO 1 væglampe med magnet, støvgrøn billede

Produktinformation

EGLO PETTO magnet væglampe i støvgrøn. Højde 13,5 cm, diameter 10,5 cm. Med ledning med afbryder og stik. GU10, max 3 Watt, 250 Lumen, 3000 Kelvin. IP20. Dette produkt indeholder en lyskilde med energieffektivitetsklasse: F

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 33478
EAN: 9002759334789
Varenr.: 3148194
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Støvgrøn - Væglampe - 33478
259,95 kr
Til butik
EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Støvgrøn - Væglampe - 33478 billede

Produktinformation

EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Støvgrøn - Væglampe - 33478EGLO PETTO magnet væglampe i støvgrøn. Højde 13,5 cm, diameter 10,5 cm. Med ledning med afbryder og stik. GU10, max 3 Watt, 250 Lumen, 3000 Kelvin. Dette produkt indeholder en lyskilde med energieffektivitetsklasse: F...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Væglamper
Vægt: 1g
Artikel nr.: 33478
EAN: 9002759334789
Varenr.: 2353963
Gå til Hagro Lighting
TrustScore 5 ud af 54,7
Petto 1 Væg Ø105 - STØVGRØN
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Støvgrøn - Væglampe - 33478 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Støvgrøn - Væglampe - 33478 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK182 kr221 krKøb
2Proshop DK200 kr239 krKøb
3Homeshop DK259,95 kr259,95 krKøb
4Hagro Lighting429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Støvgrøn - Væglampe - 33478

PriceData har fulgt prisen på EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Støvgrøn - Væglampe - 33478 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 217 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 174 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Støvgrøn - Væglampe - 33478. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for EGLO Petto 1 Væg 3,3w M/magnet Støvgrøn - Væglampe - 33478 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026182 kr20 kr (12%)
31. maj 2026162 kr36 kr (18%)
30. maj 2026198 kr16 kr (9%)
29. maj 2026182 kr20 kr (12%)
27. maj 2026162 kr20 kr (11%)
21. maj 2026182 kr20 kr (12%)
18. maj 2026162 kr20 kr (11%)
12. maj 2026182 kr15 kr (9%)
11. maj 2026167 kr1 kr (1%)
9. maj 2026168 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret