Gå til hovedindhold

NO NAME EFB Elektronik MK6001.30W netværkskabel Hvid 30 m Cat6a S/FTP (S-STP)

NO NAMENetværkskablerEAN: 4049759226770
Pris fra 262 krtil 389 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 127 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 204 kr 3. maj

Sammenlign priser på EFB Elektronik MK6001.30W netværkskabel Hvid 30 m Cat6a S/FTP (S-STP) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EFB Elektronik MK6001.30W netværkskabel Hvid 30 m Cat6a S/FTP (S-STP)
262 kr
Til butik
EFB Elektronik MK6001.30W netværkskabel Hvid 30 m Cat6a S/FTP (S-STP) billede

Produktinformation

EFB Elektronik MK6001.30W. Kabellængde: 30 m, Standard for kabler: Cat6a, Kabelafskærmning: S/FTP (S-STP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, Produktfarve: Hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MK6001.30W
EAN: 4049759226770
Varenr.: 998559499
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EFB Elektronik MK6001.30W, 30 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45
299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat6a S/FTP - hvid 30 m, RJ‑45 han/han, LSZH
-3%369 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Cat6a S/FTP - hvid 30 m, RJ‑45 han/han, LSZH billede

Produktinformation

Stabilt netværkskabel til 10 Gigabit EthernetDette Cat6a S/FTP netværkskabel på 30 m er skabt til pålidelig, højhastighedsforbindelse i hjemmet og på kontoret. Med 10GBase‑T understøttelse og 500 MHz båndbredde får du en stabil kablet forbindelse til routere, switche, pc’er og andre RJ‑45 enheder.Designet til ren og sikker installationKablet er hvidt og rundt med støbt trækaflastning for nem håndtering. Lederne er af kobber, og kontakterne er forgyldte for sikker kontakt. Yderkappen er LSZH (Low Smoke Zero Halogen) og indeholder ikke halogen eller silikone.Kabelstandard: Cat6aLængde: 30 mStik: RJ‑45 han til RJ‑45 hanSkærmning: S/FTP (S‑STP)Båndbredde/frekvens: 500 MHzEthernet-type: 10 Gigabit Ethernet (10GBase‑T)Leder: KobberKontaktbelægning: GuldKappe: LSZH, uden halogen og silikoneKabelform: RundAWG: 27/7Driftstemperatur: −20 – 60 °CAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 3.67g
EAN: 4049759226770
Varenr.: 2155418
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat6a S/FTP - hvid 30 m, RJ‑45 han/han, LSZH
-3%389 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik MK6001.30W netværkskabel Hvid 30 m Cat6a S/FTP (S-STP) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik MK6001.30W netværkskabel Hvid 30 m Cat6a S/FTP (S-STP) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK262 kr262 krKøb
2CS MEGASTORE DK299 kr338 krKøb
3Boligcenter DK369 kr369 krKøb
4Vivas DK389 kr468 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EFB Elektronik MK6001.30W netværkskabel Hvid 30 m Cat6a S/FTP (S-STP)

PriceData har fulgt prisen på EFB Elektronik MK6001.30W netværkskabel Hvid 30 m Cat6a S/FTP (S-STP) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 204 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 257 kr.

Den nuværende pris på 262 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for EFB Elektronik MK6001.30W netværkskabel Hvid 30 m Cat6a S/FTP (S-STP). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for EFB Elektronik MK6001.30W netværkskabel Hvid 30 m Cat6a S/FTP (S-STP) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026262 kr1 kr (0%)
28. maj 2026263 kr1 kr (0%)
24. maj 2026264 kr1 kr (0%)
20. maj 2026263 kr1 kr (0%)
6. maj 2026262 kr58 kr (28%)
3. maj 2026204 kr58 kr (22%)
19. apr. 2026262 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026263 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026262 kr2 kr (1%)
8. mar. 2026260 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret