Gå til hovedindhold

NO NAME EFB-Elektronik RJ45 patchkabel Cat.6A S/FTP LSZH sort 30 Producent: EFB Elektronik (MK6001.30B)

NO NAMENetværkskablerEAN: 4049759226367
Pris fra 262 krtil 389 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 127 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 204 kr 3. maj

Sammenlign priser på EFB-Elektronik RJ45 patchkabel Cat.6A S/FTP LSZH sort 30 Producent: EFB Elektronik (MK6001.30B) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EFB Elektronik MK6001.30B netværkskabel Sort 30 m Cat6a S/FTP (S-STP)
262 kr
Til butik
EFB Elektronik MK6001.30B netværkskabel Sort 30 m Cat6a S/FTP (S-STP) billede

Produktinformation

EFB Elektronik MK6001.30B. Kabellængde: 30 m, Standard for kabler: Cat6a, Kabelafskærmning: S/FTP (S-STP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MK6001.30B
EAN: 4049759226367
Varenr.: 998559495
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EFB-Elektronik RJ45 patchkabel Cat.6A S/FTP LSZH sort 30 Producent: EFB Elektronik (MK6001.30B)
299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat6a S/FTP, LSZH - 30 m, sort (RJ‑45 til RJ‑45)
-3%369 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Cat6a S/FTP, LSZH - 30 m, sort (RJ‑45 til RJ‑45) billede

Produktinformation

Stabilt netværkskabel til hurtige forbindelserDette 30 m Cat6a netværkskabel giver en pålidelig og skærmet forbindelse til hjemmenetværk og kontor. Med RJ‑45 han i begge ender og S/FTP-afskærmning minimeres forstyrrelser, så du kan udnytte 10 Gigabit Ethernet til streaming, gaming og dataoverførsel uden afbrydelser.Gennemført kvalitet og sikker kabelkappeKablet er opbygget med kobberledere, forgyldte kontakter og støbte trækaflastninger for solidt greb og lang holdbarhed. LSZH-kappen er uden halogen og silikone, hvilket gør den velegnet, hvor der ønskes lav røgudvikling ved brand. Den sorte farve passer diskret ind i de fleste opsætninger.Kabelstandard: Cat6aInterface: 10 Gigabit EthernetSkærmning: S/FTP (S‑STP)Frekvens: 500 MHzStik: RJ‑45 han til RJ‑45 hanLeder: KobberKontaktbelægning: GuldKabeltype: RundLederstørrelse: 27/7 AWGKabelkappe: LSZH, uden halogen og silikoneFarve: SortLængde: 30 mTrækaflastning: StøbtDriftstemperatur: −20 – 60 °CAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 3.67g
EAN: 4049759226367
Varenr.: 2155482
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat6a S/FTP, LSZH - 30 m, sort (RJ‑45 til RJ‑45)
-3%389 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB-Elektronik RJ45 patchkabel Cat.6A S/FTP LSZH sort 30 Producent: EFB Elektronik (MK6001.30B) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB-Elektronik RJ45 patchkabel Cat.6A S/FTP LSZH sort 30 Producent: EFB Elektronik (MK6001.30B) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK262 kr262 krKøb
2CS MEGASTORE DK299 kr338 krKøb
3Boligcenter DK369 kr369 krKøb
4Vivas DK389 kr468 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EFB-Elektronik RJ45 patchkabel Cat.6A S/FTP LSZH sort 30 Producent: EFB Elektronik (MK6001.30B)

PriceData har fulgt prisen på EFB-Elektronik RJ45 patchkabel Cat.6A S/FTP LSZH sort 30 Producent: EFB Elektronik (MK6001.30B) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 204 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 684 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 333 kr.

Den nuværende pris på 262 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for EFB-Elektronik RJ45 patchkabel Cat.6A S/FTP LSZH sort 30 Producent: EFB Elektronik (MK6001.30B). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for EFB-Elektronik RJ45 patchkabel Cat.6A S/FTP LSZH sort 30 Producent: EFB Elektronik (MK6001.30B) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026262 kr1 kr (0%)
28. maj 2026263 kr1 kr (0%)
24. maj 2026264 kr1 kr (0%)
20. maj 2026263 kr1 kr (0%)
6. maj 2026262 kr58 kr (28%)
3. maj 2026204 kr58 kr (22%)
29. apr. 2026262 kr2 kr (1%)
26. apr. 2026260 kr2 kr (1%)
19. apr. 2026262 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026263 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret