Gå til hovedindhold

EFB Nordic EFB Elektronik K8104GN.0,5 CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Grøn

EFB NordicKablerEAN: 4049759084226
Pris fra 7,5 krtil 38 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 30,5 kr (80% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EFB Elektronik K8104GN.0,5 CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Grøn og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
EFB Nordic patchkabel 0,5 meter i grøn
7,5 kr
Til butik
EFB Nordic patchkabel 0,5 meter i grøn billede

Produktinformation

Netværkskabel til internetforbindelse Internettet er helt proppet med data, så hvis man gerne vil forbinde enheder med data gennem et kabel, skal det gøres på den rigtige måde. Et patchkabel er også kendt som et RJ45-kabel, LAN-kabel, internetkabel eller...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EFB Nordic
Kategori: Kabler
Farve: green
Størrelse: 0.5m
EAN: 4049759084226
Varenr.: 0986148120
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
EFB Nordic patchkabel 0,5 meter, grøn
EFB Nordic patchkabel 0,5 meter, grøn billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EFB Nordic
Kategori: Kabler
Farve: green
Størrelse: 0.5m
EAN: 4049759084226
Varenr.: 0986148120
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
EFB Nordic patchkabel, UTP kat. 6, grøn, 0,5 meter
10 kr
Til butik
EFB Nordic patchkabel, UTP kat. 6, grøn, 0,5 meter billede

Produktinformation

Med dette patchkabel i grøn fra EFB Nordic kan du forbinde dit udstyr med netværket. Et patchkabel er også kendt som et RJ45-kabel, LAN-kabel, netværkskabel eller internetkabel. Mange vælger at lave deres egne patchkabler, men det skal gøres helt rigtigt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EFB Nordic
Kategori: Kabel & ledning
Farve: green
Størrelse: 0.5m
EAN: 4049759084226
Varenr.: 0986148120
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Patchkabel UTP Kat.6 0,5M grøn
15,4 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EFB Elektronik K8104GN.0,5 CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Grøn
38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik K8104GN.0,5 CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik K8104GN.0,5 CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl7,5 kr7,5 krKøb
2Greenline9 kr9 krKøb
3BilligVVS DK10 kr10 krKøb
4EL-GROSSISTEN15,4 kr15,4 krKøb
5CompuMail DK38 kr38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EFB Elektronik K8104GN.0,5 CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Grøn

PriceData har fulgt prisen på EFB Elektronik K8104GN.0,5 CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Grøn i 181 dage. Laveste pris i perioden er 7,5 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 14 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11 kr.

Den nuværende pris på 7,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for EFB Elektronik K8104GN.0,5 CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for EFB Elektronik K8104GN.0,5 CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20267,5 kr1,5 kr (17%)
30. maj 20269 kr1,5 kr (20%)
12. maj 20267,5 kr1,5 kr (17%)
11. maj 20269 kr1,5 kr (20%)
24. apr. 20267,5 kr1,5 kr (17%)
23. apr. 20269 kr1,5 kr (20%)
2. mar. 20267,5 kr1,5 kr (17%)
1. mar. 20269 kr4 kr (31%)
7. feb. 202613 kr1 kr (7%)
6. feb. 202614 kr1 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret