Gå til hovedindhold

EFB Nordic EFB Elektronik HDMI 3m, 3 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 4096 x 2160 pixel, 3D, Sort

EFB NordicKablerEAN: 4049759069490
Pris fra 44 krtil 55 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43 kr 27. maj

Sammenlign priser på EFB Elektronik HDMI 3m, 3 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 4096 x 2160 pixel, 3D, Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
HDMI kabel, 3 meter, Sort
44 kr
Til butik
HDMI kabel, 3 meter, Sort billede

Produktinformation

Højhastigheds HDMI kabel med Ethernet, type A, AWG28, for High Definition Multimedia Interface, digital video og lyd signal transmission. Høj hastighed: op til 10,2 gigabit per sekund Understøtter opløsninger på op til 4096x2160 pixels, 3D op til 1080p f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EFB Nordic
Kategori: Kabler
Farve: black
Størrelse: 3m
EAN: 4049759069490
Varenr.: 6186069493
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EFB Elektronik HDMI 3m, 3 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 4096 x 2160 pixel, 3D, Sort
47 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HDMI kabel A-A High Speed 3M m/m (han-han), sort
47,21 kr
Til butik
HDMI kabel A-A High Speed 3M m/m (han-han), sort billede

Produktinformation

Højhastigheds HDMI ® kabel med Ethernet, type A, AWG28, for High Definition Multimedia Interface, digital video og lyd signal transmission, høj hastighed op til 10,2 gigabit per sekund, understøtter opløsninger på op til 4096x2160 pixels, 3D op til 1080p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 4049759069490
Varenr.: 15845042553167
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
EFB HDMI kabel med Ethernet, 3 meter
50 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
HDMI kabel, sort, 3 meter
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik HDMI 3m, 3 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 4096 x 2160 pixel, 3D, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik HDMI 3m, 3 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 4096 x 2160 pixel, 3D, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl44 kr44 krKøb
2CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb
3EL-GROSSISTEN47,21 kr47,21 krKøb
4Greenline50 kr50 krKøb
5BilligVVS DK55 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EFB Elektronik HDMI 3m, 3 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 4096 x 2160 pixel, 3D, Sort

PriceData har fulgt prisen på EFB Elektronik HDMI 3m, 3 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 4096 x 2160 pixel, 3D, Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 47,21 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 44 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for EFB Elektronik HDMI 3m, 3 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 4096 x 2160 pixel, 3D, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for EFB Elektronik HDMI 3m, 3 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 4096 x 2160 pixel, 3D, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202644 kr3 kr (6%)
30. maj 202647 kr4 kr (9%)
27. maj 202643 kr1 kr (2%)
26. maj 202644 kr1 kr (2%)
25. maj 202643 kr1 kr (2%)
22. maj 202644 kr1 kr (2%)
14. maj 202643 kr1 kr (2%)
12. maj 202644 kr1 kr (2%)
8. maj 202643 kr1 kr (2%)
5. maj 202644 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret