Gå til hovedindhold

EFB Nordic EFB Elektronik K5431SW.20, 20 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 3D, Audio Return Channel (ARC), Sort

EFB NordicKablerEAN: 4049759227487
Pris fra 373 krtil 499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 126 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EFB Elektronik K5431SW.20, 20 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 3D, Audio Return Channel (ARC), Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 373 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EFB Elektronik K5431SW.20 HDMI -> HDMI 20m
373 kr
Til butik
EFB Elektronik K5431SW.20 HDMI -> HDMI 20m billede

Produktinformation

EFB Elektronik K5431SW.20. Kabellængde: 20 m, Stik 1: HDMI Type A (Standard), Stik 1 køn: Hanstik, Stik 2: HDMI Type A (Standard), Stik 2 køn: Hanstik, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, 3D, Audio Return Channel (ARC), Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: K5431SW.20
EAN: 4049759227487
Varenr.: 997983645
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EFB Elektronik K5431SW.20, 20 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 3D, Audio Return Channel (ARC), Sort
432 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
HDMI kabel, 20 meter, Sort
436 kr
Til butik
HDMI kabel, 20 meter, Sort billede

Produktinformation

Højhastigheds HDMI kabel med Ethernet, type A, AWG28, for High Definition Multimedia Interface, digital video og lyd signal transmission. Høj hastighed: op til 10,2 gigabit per sekund Understøtter opløsninger på op til 4096x2160 pixels, 3D op til 1080p f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EFB Nordic
Kategori: Kabler
Farve: black
Størrelse: 20m
EAN: 4049759227487
Varenr.: 6186054453
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HDMI kabel A-A High Speed 20M m/m (han-han), sort
436,7 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
HDMI kabel, sort, 20 meter
495 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
EFB HDMI kabel med Ethernet, 20 meter
499 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HDMI kabel i sort - 20 meter
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik K5431SW.20, 20 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 3D, Audio Return Channel (ARC), Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik K5431SW.20, 20 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 3D, Audio Return Channel (ARC), Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK373 kr373 krKøb
2CS MEGASTORE DK432 kr471 krKøb
3LavprisEl436 kr436 krKøb
4EL-GROSSISTEN436,7 kr436,7 krKøb
5BilligVVS DK495 kr495 krKøb
6Greenline499 kr499 krKøb
7LavprisVVS499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EFB Elektronik K5431SW.20, 20 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 3D, Audio Return Channel (ARC), Sort

PriceData har fulgt prisen på EFB Elektronik K5431SW.20, 20 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 3D, Audio Return Channel (ARC), Sort i 147 dage. Laveste pris i perioden er 373 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 575 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 450 kr.

Den nuværende pris på 373 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for EFB Elektronik K5431SW.20, 20 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 3D, Audio Return Channel (ARC), Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for EFB Elektronik K5431SW.20, 20 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 3D, Audio Return Channel (ARC), Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026373 kr59 kr (14%)
14. apr. 2026432 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026431 kr5 kr (1%)
6. apr. 2026426 kr1 kr (0%)
9. mar. 2026427 kr9 kr (2%)
2. mar. 2026436 kr
1. mar. 2026436,7 kr
26. feb. 2026436 kr
10. feb. 2026436,7 kr9,3 kr (2%)
7. feb. 2026446 kr50 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret