Gå til hovedindhold

Viega Easytop kuglehane 54 x 2 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze

ViegaGrebEAN: 4015211746810
Pris fra 2.239 krtil 9.262,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 7.023,5 kr (76% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.227 kr 10. maj

Sammenlign priser på Easytop kuglehane 54 x 2 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2239 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Easytop kuglehane 54 x 2 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze
2.239 kr
Til butik
Easytop kuglehane 54 x 2 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 746810
EAN: 4015211746810
Varenr.: 6096512
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Viega Easytop kuglehane 54 mm x 2´´. Muffe-muffe. Siliciumbronze
2.254 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Easytop kuglehane rødgods 54mm x 2"
2.385 kr
Til butik
Easytop kuglehane rødgods 54mm x 2" billede

Produktinformation

MedVentilhus af siliciumbronze iht. DIN 50930-6 / DIN EN 1982, vedligeholdelsesfri spindel, kugle i rustfrit stål, T-?formet håndtag med udskiftlig medie markering grøn/rød, EPDM pakning(prestilslutning)Tekniske datadriftstryk max. 1,6 MPa (PN 16) drifts...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: kugleventil
EAN: 4015211746810
Varenr.: 0299813778
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Easytop kuglehane 54 mm x 2'', Muffe/muffe, Siliciumbronze
2.864 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Viega Easytop kuglehane 54 mm x 2''. Muffe-muffe. Siliciumbronze
9.262,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Easytop kuglehane 54 x 2 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Easytop kuglehane 54 x 2 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.239 kr2.239 krKøb
2Elvvs.dk2.254 kr2.254 krKøb
3MaintainIt2.385 kr2.385 krKøb
4Proshop DK2.864 kr2.864 krKøb
5vvsfittings.dk9.262,5 kr9.262,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Easytop kuglehane 54 x 2 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze

PriceData har fulgt prisen på Easytop kuglehane 54 x 2 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze i 166 dage. Laveste pris i perioden er 2.222 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 2.353 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.258 kr.

Den nuværende pris på 2.239 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Easytop kuglehane 54 x 2 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Easytop kuglehane 54 x 2 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.239 kr15 kr (1%)
22. maj 20262.254 kr15 kr (1%)
21. maj 20262.239 kr12 kr (1%)
10. maj 20262.227 kr1 kr (0%)
8. maj 20262.228 kr1 kr (0%)
6. maj 20262.227 kr28 kr (1%)
5. maj 20262.255 kr28 kr (1%)
24. apr. 20262.227 kr28 kr (1%)
23. apr. 20262.255 kr28 kr (1%)
18. apr. 20262.227 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret