Gå til hovedindhold

Viega Easytop kuglehane 22 x 3/4 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze

ViegaGrebEAN: 4015211746773
Pris fra 256 krtil 1.338,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.082,75 kr (81% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 245 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Easytop kuglehane 22 x 3/4 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 256 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Easytop kuglehane 22 mm x 3/4" rødgods
256 kr
Til butik
Viega Easytop kuglehane 22 mm x 3/4" rødgods billede

Produktinformation

Easytop kuglehane 22 mm x 34" rødgods

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 746773
EAN: 4015211746773
Varenr.: 2904361
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Viega Easytop kuglehane 22 mm x 3/4´´. Muffe-muffe. Siliciumbronze
271 kr
Til butik
Viega Easytop kuglehane 22 mm x 3/4´´. Muffe-muffe. Siliciumbronze billede

Produktinformation

Med Ventilhus af siliciumbronze iht. DIN 50930-6 / DIN EN 1982, vedligeholdelsesfri spindel, kugle i rustfrit stål, T-?formet håndtag med udskiftlig medie markering grøn/rød, EPDM pakning(prestilslutning) Tekniske data driftstryk max. 1,6 MPa (PN 16) drif...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4015211746773
Varenr.: 1570247
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Easytop kuglehane 22 x 3/4 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze
1.273 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Viega Easytop kuglehane 22 mm x 3/4''. Muffe-muffe. Siliciumbronze
1.338,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Easytop kuglehane 22 x 3/4 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Easytop kuglehane 22 x 3/4 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK256 kr295 krKøb
2Elvvs.dk271 kr271 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.273 kr1.273 krKøb
4vvsfittings.dk1.338,75 kr1.338,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Easytop kuglehane 22 x 3/4 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze

PriceData har fulgt prisen på Easytop kuglehane 22 x 3/4 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze i 176 dage. Laveste pris i perioden er 241 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 272 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 258 kr.

Den nuværende pris på 256 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Easytop kuglehane 22 x 3/4 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Easytop kuglehane 22 x 3/4 m/m - Easytop, Model 2275.4, siliciumbronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026256 kr2 kr (1%)
6. maj 2026254 kr8 kr (3%)
25. apr. 2026246 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026245 kr9 kr (4%)
20. apr. 2026254 kr4 kr (2%)
2. mar. 2026250 kr1 kr (0%)
21. jan. 2026249 kr1 kr (0%)
15. jan. 2026250 kr8 kr (3%)
2. jan. 2026242 kr1 kr (0%)
23. dec. 2025241 kr31 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret