Gå til hovedindhold

Viega Easytop kuglehane 28 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze

ViegaGrebEAN: 4015211746407
Pris fra 415 krtil 769 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 354 kr (46% besparelse)

Sammenlign priser på Viega Easytop kuglehane 28 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 415 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Easytop kuglehane 28 mm rødgods
415 kr
Til butik
Easytop kuglehane 28 mm rødgods billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Kuglehaner
Farve: 1
Artikel nr.: 746407
EAN: 4015211746407
Varenr.: 4101701
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Easytop kuglehane 28 mm rødgods
415 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Viega easytop kuglehane 28 rødgods
432,19 kr
Til butik
Viega easytop kuglehane 28 rødgods billede

Produktinformation

Viega Easytop kuglehaneVentilhus af siliciumbronze, vedligeholdelsesfri spindel (Viega anbefaler at åbne og lukke kugleventilen helt hver tredje måned), T-formet betjeningshåndtag med udskiftlig mediemærkning grøn/rød, rustfrit stål kugle, EPDM pakninger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Kabler
EAN: 4015211746407
Varenr.: 15843070705999
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Viega Easytop kuglehane 28 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze
438 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Easytop Kugleventil Rødgods 28Mm
454,12 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 28 mm
459 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Easytop kugleventil rødgods 28mm
472,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 28 mm
769 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Easytop kuglehane 28 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Easytop kuglehane 28 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK415 kr454 krKøb
2Proshop DK415 kr454 krKøb
3EL-GROSSISTEN432,19 kr432,19 krKøb
4Elvvs.dk438 kr438 krKøb
5Billigelogvvs.dk454,12 kr454,12 krKøb
6CompletVVS459 kr459 krKøb
7MaintainIt472,5 kr472,5 krKøb
8BilligVVS DK769 kr769 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Easytop kuglehane 28 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze

PriceData har fulgt prisen på Viega Easytop kuglehane 28 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze i 177 dage. Laveste pris i perioden er 415 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 431 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 426 kr.

Den nuværende pris på 415 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Viega Easytop kuglehane 28 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Viega Easytop kuglehane 28 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. jan. 2026415 kr9 kr (2%)
23. dec. 2025424 kr4 kr (1%)
22. dec. 2025428 kr3 kr (1%)
21. dec. 2025431 kr3 kr (1%)
20. dec. 2025428 kr3 kr (1%)
19. dec. 2025431 kr3 kr (1%)
7. dec. 2025428 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret