Gå til hovedindhold

EL-Grossisten E-line 5-stikdåse hvid - m/j, u/ledning, 230V/16A

EL-GrossistenEludstyrEAN: 5703873206863
Pris fra 29,74 krtil 84,06 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 54,32 kr (65% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på E-line 5-stikdåse hvid - m/j, u/ledning, 230V/16A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29.74 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Stikdåse 5R hvid Med Jord
-22%29,74 kr
Før 38,13 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stikdåse 5R hvid Med Jord billede

Produktinformation

Denne avancerede stikdåse er specielt udviklet for at øge både sikkerhed og anvendelighed i både private hjem og på arbejdspladser. Med sine fem strømudtag er den perfekt til at forbinde flere apparater på én gang, hvilket gør den yderst praktisk i mange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wexim
Kategori: Stikdåser
EAN: 5703873206863
Varenr.: 386896
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
5-Stikdåse med jord - hvid
62 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
E-line 5-stikdåse hvid - m/j, u/ledning, 230V/16A
71 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Stikdåse børnesikret 5-vejs m/jord hvid
84,06 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Stikdåse børnesikret 5-vejs m/jord hvid
84,06 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-line 5-stikdåse hvid - m/j, u/ledning, 230V/16A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-line 5-stikdåse hvid - m/j, u/ledning, 230V/16A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk29,74 kr29,74 krKøb
2Elvvs.dk62 kr62 krKøb
3CS MEGASTORE DK71 kr110 krKøb
4EL-GROSSISTEN84,06 kr84,06 krKøb
5EL-NETSALG84,06 kr84,06 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for E-line 5-stikdåse hvid - m/j, u/ledning, 230V/16A

PriceData har fulgt prisen på E-line 5-stikdåse hvid - m/j, u/ledning, 230V/16A i 178 dage. Laveste pris i perioden er 29,74 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 38,67 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 29,74 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for E-line 5-stikdåse hvid - m/j, u/ledning, 230V/16A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for E-line 5-stikdåse hvid - m/j, u/ledning, 230V/16A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202629,74 kr5,26 kr (15%)
30. maj 202635 kr5,26 kr (18%)
23. maj 202629,74 kr8,93 kr (23%)
22. maj 202638,67 kr8,93 kr (30%)
15. maj 202629,74 kr5,26 kr (15%)
14. maj 202635 kr5,26 kr (18%)
2. maj 202629,74 kr5,26 kr (15%)
1. maj 202635 kr5,26 kr (18%)
18. apr. 202629,74 kr5,26 kr (15%)
17. apr. 202635 kr5,26 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret