Gå til hovedindhold

Thorkild Larsen E-line 3-stikdåse 3G1,0 H05VV-F, med jord, 230V/13A, plastkabel, 5m, hvid

Thorkild LarsenEludstyrEAN: 5703873229138
Pris fra 67 krtil 560 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 493 kr (88% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på E-line 3-stikdåse 3G1,0 H05VV-F, med jord, 230V/13A, plastkabel, 5m, hvid og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
E-line 3-stikdåse 3G1,0 - H05VV-F, hvid m/j, 230V/13A, plastkabel, 5m
67 kr
Til butik
E-line 3-stikdåse 3G1,0 - H05VV-F, hvid m/j, 230V/13A, plastkabel, 5m billede

Produktspecifikationer

Kategori: Stik & Stikdåser
Farve: 1
Artikel nr.: 8532124
EAN: 5703873229138
Varenr.: 6570404
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Stikdåse 3-vejs 5 M HV med jord
-22%67,18 kr
Før 86,13 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stikdåse 3-vejs 5 M HV med jord billede

Produktinformation

Denne moderne stikdåse er designet til at møde dagens behov for sikker og effektiv strømforsyning i hjemmet, især i husstande med små børn. Med sine tre stikkontakter er den ikke blot praktisk, men også sikker takket være dens indbyggede jordforbindelse,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wexim
Kategori: Stikdåser
EAN: 5703873229138
Varenr.: 386927
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Stikdåse med 3 udtag, Med jord, 5 meter, Hvid
68 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Stikdåse, 3 udtag, jord, 5 meter, hvid
76 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Stikdåse med 3 udtag, Med jord, 5 meter, Hvid
85 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
E-line 3-stikdåse 3G1,0 H05VV-F, med jord, 230V/13A, plastkabel, 5m, hvid
87,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikdåse med 3 udtag og jord i hvid - 5 meter
95 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stikdse, 3 udtag, m/jord 5 meter ledning m. stikprop, hvid
96 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Stikdåse børnesikret 3-vejs 5m hvid m/jord
117,46 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
3-stikdåse m/jord hvid 5m 3G1mm2 230V 13A
127 kr
Til butik
Gå til Music2you
TrustScore 5 ud af 54,8
E-Line 3-Stikdåse Forlængerledning m/jord - Hvid 5 meter
129 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
E-Line Stikdåse 3-vejs med jord - - 5 meter - Hvid - Pose
560 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-line 3-stikdåse 3G1,0 H05VV-F, med jord, 230V/13A, plastkabel, 5m, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-line 3-stikdåse 3G1,0 H05VV-F, med jord, 230V/13A, plastkabel, 5m, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK67 kr106 krKøb
2Globaltools.dk67,18 kr67,18 krKøb
3LavprisEl68 kr68 krKøb
4Greenline76 kr76 krKøb
5BilligVVS DK85 kr85 krKøb
6vvsfittings.dk87,5 kr87,5 krKøb
7LavprisVVS95 kr95 krKøb
8WATTOO.DK96 kr96 krKøb
9EL-NETSALG117,46 kr117,46 krKøb
10Elvvs.dk127 kr127 krKøb
11Music2you129 kr129 krKøb
12INphone.dk560 kr560 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for E-line 3-stikdåse 3G1,0 H05VV-F, med jord, 230V/13A, plastkabel, 5m, hvid

PriceData har fulgt prisen på E-line 3-stikdåse 3G1,0 H05VV-F, med jord, 230V/13A, plastkabel, 5m, hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 87,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for E-line 3-stikdåse 3G1,0 H05VV-F, med jord, 230V/13A, plastkabel, 5m, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for E-line 3-stikdåse 3G1,0 H05VV-F, med jord, 230V/13A, plastkabel, 5m, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202667 kr
31. maj 202667,18 kr8,82 kr (12%)
30. maj 202676 kr8,82 kr (13%)
23. maj 202667,18 kr
22. maj 202668 kr
15. maj 202667,18 kr
14. maj 202668 kr
2. maj 202667,18 kr
1. maj 202668 kr
18. apr. 202667,18 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret