Gå til hovedindhold

E-bogslæser ONYX Boox Tab X C 13,3" E Ink Kaleido 3, 128 GB, Wi‑Fi, grå

ONYXElektronikEAN: 6949710310105
Pris fra 5.610 krtil 6.983 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.373 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.888 kr 15. maj

Sammenlign priser på E-bogslæser ONYX Boox Tab X C 13,3" E Ink Kaleido 3, 128 GB, Wi‑Fi, grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5610 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Onyx Boox Tab X C E-bogslæser Grå
5.610 kr
Til butik
Onyx Boox Tab X C E-bogslæser Grå billede

Produktinformation

Onyx - 6949710310105 - Tablet - 13.3 Tommer - Grå - 128 Gb - Android - Wi-Fi

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 6949710310105
EAN: 6949710310105
Varenr.: 1003386728
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Onyx Boox Tab X C 6gb 13.3 tommer 128gb Sort
5.749 kr
Til butik
Onyx Boox Tab X C 6gb 13.3 tommer 128gb Sort billede

Produktinformation

13,3" E Ink Kaleido 3-skærm, 300 ppi og antirefleks til lange læseøvelser 3200 x 2400-opløsning med baggrundsbelysning giver farvedetaljer i PDF-filer Android 13, 6 GB RAM og 128 GB lagerplads kører virksomhedsapps problemfrit USB-C OTG, Bluetooth 5.0 og WiFi gør deling og samarbejde enklere Medfølgende stylus, højttalere og 5500 mAh batteri understøtter lange sessioner...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ONYX BOOX
Kategori: E-bogslæsere
Artikel nr.: OPC1332R
EAN: 6949710310105
Varenr.: 5020089411
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Onyx Boox Tab X C 13.3"
5.990 kr
Til butik
Onyx Boox Tab X C 13.3" billede

Produktinformation

13,3" farve-ePaper-tablet til øget produktivitet og bevidst levevis. Alt, hvad du nogensinde har drømt om. Din adgang til et effektivt, papirløst arbejdsområde. Se højdepunkterne. - 13,3" Kaleido 3¹ ePaper-skærm - Øjenvenlig og responsiv - 6 GB RAM - 128 GB ROM - Et bredt udvalg af de funktioner og værktøjer, du har brug for. - Finjuster frontbelysningen efter dine behov. - Understøtter InkSpire Stylus² - Det ultimative værktøj til moderne produktivitet Et værktøj, der er lige så skarpt som dine ideer. Tab X C kombinerer digital bekvemmelighed og avancerede værktøjer i et ultratyndt design på 5,3 mm. Dens slanke, professionelle æstetik passer perfekt til ethvert arbejdsmiljø.

Produktspecifikationer

Mærke: Onyx Boox
Kategori: Tablet
Artikel nr.: OPC1332R
EAN: 6949710310105
Varenr.: 3427884
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
E-bogslæser ONYX Boox Tab X C 13,3" E Ink Kaleido 3, 128 GB, Wi‑Fi, grå
-2%6.099 kr
Før 6.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
E-bogslæser ONYX Boox Tab X C 13,3" E Ink Kaleido 3, 128 GB, Wi‑Fi, grå
-2%6.119 kr
Før 6.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Onyx Boox Tab X C - Grey
6.983 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-bogslæser ONYX Boox Tab X C 13,3" E Ink Kaleido 3, 128 GB, Wi‑Fi, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-bogslæser ONYX Boox Tab X C 13,3" E Ink Kaleido 3, 128 GB, Wi‑Fi, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.610 kr5.610 krKøb
2Dustin DK5.749 kr5.835,25 krKøb
3Proshop DK5.990 kr5.990 krKøb
4Boligcenter DK6.099 kr6.099 krKøb
5Vivas DK6.119 kr6.198 krKøb
6CS MEGASTORE DK6.983 kr6.983 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for E-bogslæser ONYX Boox Tab X C 13,3" E Ink Kaleido 3, 128 GB, Wi‑Fi, grå

PriceData har fulgt prisen på E-bogslæser ONYX Boox Tab X C 13,3" E Ink Kaleido 3, 128 GB, Wi‑Fi, grå i 116 dage. Laveste pris i perioden er 1.888 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 5.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.613 kr.

Den nuværende pris på 5.610 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for E-bogslæser ONYX Boox Tab X C 13,3" E Ink Kaleido 3, 128 GB, Wi‑Fi, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for E-bogslæser ONYX Boox Tab X C 13,3" E Ink Kaleido 3, 128 GB, Wi‑Fi, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20265.610 kr2 kr (0%)
1. jun. 20265.612 kr2 kr (0%)
31. maj 20265.614 kr9 kr (0%)
30. maj 20265.605 kr144 kr (3%)
28. maj 20265.749 kr146 kr (3%)
25. maj 20265.603 kr14 kr (0%)
24. maj 20265.589 kr160 kr (3%)
16. maj 20265.749 kr3.861 kr (205%)
15. maj 20261.888 kr3.695 kr (66%)
14. maj 20265.583 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret