Gå til hovedindhold

Onyx Computing „Onyx Boox Note Air 5 C“ 10,3 colio įstrižainės „E-Ink Kaleido 3“ el. knygų skaitytuvas, 64 GB, „Wi-Fi“, pilkas

Onyx ComputingElektronikEAN: 6949710311225
Pris fra 4.034 krtil 4.869 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 835 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.881 kr 4. apr.

Sammenlign priser på „Onyx Boox Note Air 5 C“ 10,3 colio įstrižainės „E-Ink Kaleido 3“ el. knygų skaitytuvas, 64 GB, „Wi-Fi“, pilkas og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4034 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Onyx Boox Note Air 5 C Szary - Grey
4.034 kr
Til butik
Onyx Boox Note Air 5 C Szary - Grey billede

Produktspecifikationer

Mærke: Onyx
Kategori: E-bog læsere
Farve: 2
Artikel nr.: 6949710311225
EAN: 6949710311225
Varenr.: 24949159
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Onyx Boox Note Air5 C
4.249 kr
Til butik
Onyx Boox Note Air5 C billede

Produktinformation

Farve ePaper med skånsom, antirefleks-skærm, reducerer øjentræthed 4096 farver og høj opløsning, gør diagrammer og rapporter lette at læse 6 GB RAM og octa-core-kraft, multitaske og rediger PDF-filer problemfrit Pen3-stylus og avancerede noteværktøjer, skriv og annoter som på papir Android 15 med AI-assistent, gør research og dokumentgennemgang hurtigere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ONYX BOOX
Kategori: E-bogslæsere
Artikel nr.: OPC1397R
EAN: 6949710311225
Varenr.: 5020088652
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Onyx Boox Note Air5 C 10.3"
4.290 kr
Til butik
Onyx Boox Note Air5 C 10.3" billede

Produktinformation

Den farvede ePaper-notesbog, der inspirerer og giver dig muligheder. En alt-i-én digital notesbog. Nu føles den tættere på ægte papir. Få kreativiteten til at flyde. Håndter lette kontoropgaver. Skabt til kreative og ambitiøse mennesker. Her er, hvad du får - 10,3" Kaleido 3¹ ePaper-skærm - App-frihed med Android 15 - Understøtter tastaturindtastning - BSR-teknologi - Føles mere som pen på papir - 6 GB RAM - 64 GB ROM - microSD-kortspor - Elegant, klassisk æstetik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Onyx Boox
Kategori: Tablet
Artikel nr.: OPC1397R
EAN: 6949710311225
Varenr.: 3427864
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
E-bogslæser ONYX Boox Note Air 5 C 10,3" E Ink Kaleido 3, 64 GB, Wi‑Fi - grå
-4%4.299 kr
Før 4.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
E-bogslæser ONYX Boox Note Air 5 C 10,3" E Ink Kaleido 3, 64 GB, Wi‑Fi - grå
-4%4.319 kr
Før 4.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Onyx Boox Note Air5 C 10.3" 6GB 64GB eBook-læser Sort
4.574 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Onyx Boox Note Air 5 C Grå
4.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad „Onyx Boox Note Air 5 C“ 10,3 colio įstrižainės „E-Ink Kaleido 3“ el. knygų skaitytuvas, 64 GB, „Wi-Fi“, pilkas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad „Onyx Boox Note Air 5 C“ 10,3 colio įstrižainės „E-Ink Kaleido 3“ el. knygų skaitytuvas, 64 GB, „Wi-Fi“, pilkas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.034 kr4.034 krKøb
2Dustin DK4.249 kr4.335,25 krKøb
3Proshop DK4.290 kr4.290 krKøb
4Boligcenter DK4.299 kr4.299 krKøb
5Vivas DK4.319 kr4.398 krKøb
6CompuMail DK4.574 kr4.574 krKøb
7Ultrashop4.869 kr4.869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for „Onyx Boox Note Air 5 C“ 10,3 colio įstrižainės „E-Ink Kaleido 3“ el. knygų skaitytuvas, 64 GB, „Wi-Fi“, pilkas

PriceData har fulgt prisen på „Onyx Boox Note Air 5 C“ 10,3 colio įstrižainės „E-Ink Kaleido 3“ el. knygų skaitytuvas, 64 GB, „Wi-Fi“, pilkas i 163 dage. Laveste pris i perioden er 1.881 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 4.290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.782 kr.

Den nuværende pris på 4.034 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for „Onyx Boox Note Air 5 C“ 10,3 colio įstrižainės „E-Ink Kaleido 3“ el. knygų skaitytuvas, 64 GB, „Wi-Fi“, pilkas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for „Onyx Boox Note Air 5 C“ 10,3 colio įstrižainės „E-Ink Kaleido 3“ el. knygų skaitytuvas, 64 GB, „Wi-Fi“, pilkas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20264.034 kr101 kr (3%)
29. maj 20263.933 kr24 kr (1%)
28. maj 20263.909 kr1 kr (0%)
27. maj 20263.910 kr24 kr (1%)
26. maj 20263.934 kr24 kr (1%)
24. maj 20263.958 kr23 kr (1%)
23. maj 20263.981 kr24 kr (1%)
22. maj 20264.005 kr24 kr (1%)
21. maj 20264.029 kr1 kr (0%)
20. maj 20264.030 kr23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret