Gå til hovedindhold

Kobo Libra Colour - eBook læser - 32 GB - 7 farve E Ink Kaleido 3 (1264 x 1680) - touch screen - Wi-Fi 5, Bluetooth - hvid

KoboElektronikEAN: 0681495009480
Pris fra 1.799 krtil 2.442 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 643 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.599 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Kobo Libra Colour - eBook læser - 32 GB - 7 farve E Ink Kaleido 3 (1264 x 1680) - touch screen - Wi-Fi 5, Bluetooth - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1799 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kobo Libra Colour 7" 32GB (hvid)
1.799 kr
Til butik
Kobo Libra Colour 7" 32GB (hvid) billede

Produktinformation

Kobo Libra Colour 7" 32GB (hvid) - e-Bogslæser, E-Ink Kaleido 3 (1264x1680), op til 40 dages batteri, WiFi, IPX8 - Tablets & e-bogslæsere E-bogslæsere

Produktspecifikationer

Mærke: KOBO
Kategori: Tablets & e-bogslæsere
Artikel nr.: N428-KU-WH-K-CK
EAN: 0681495009480
Varenr.: 1307213
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kobo Libra Colour - eBook læser - 32 GB - 7 farve E Ink Kaleido 3 (1264 x 1680) - touch screen - Wi-Fi 5, Bluetooth - hvid
1.935 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kobo Libra Colour - White
2.079 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kobo Libra Colour 7" 32GB
2.223 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
E-bogslæser KOBO Libra Colour 7" touch, 32 GB, Wi‑Fi, hvid
-4%2.399 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
E-bogslæser KOBO Libra Colour 7" touch, 32 GB, Wi‑Fi, hvid
-4%2.419 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kobo Libra Colour 7" e-bogslæser, hvid
2.442 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kobo Libra Colour - eBook læser - 32 GB - 7 farve E Ink Kaleido 3 (1264 x 1680) - touch screen - Wi-Fi 5, Bluetooth - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kobo Libra Colour - eBook læser - 32 GB - 7 farve E Ink Kaleido 3 (1264 x 1680) - touch screen - Wi-Fi 5, Bluetooth - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.799 kr1.799 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.935 kr1.935 krKøb
3Proshop DK2.079 kr2.079 krKøb
4CompuMail DK2.223 kr2.223 krKøb
5Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
6Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb
7Teknikproffset DK2.442 kr2.491 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kobo Libra Colour - eBook læser - 32 GB - 7 farve E Ink Kaleido 3 (1264 x 1680) - touch screen - Wi-Fi 5, Bluetooth - hvid

PriceData har fulgt prisen på Kobo Libra Colour - eBook læser - 32 GB - 7 farve E Ink Kaleido 3 (1264 x 1680) - touch screen - Wi-Fi 5, Bluetooth - hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.599 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 1.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.752 kr.

Den nuværende pris på 1.799 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Kobo Libra Colour - eBook læser - 32 GB - 7 farve E Ink Kaleido 3 (1264 x 1680) - touch screen - Wi-Fi 5, Bluetooth - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Kobo Libra Colour - eBook læser - 32 GB - 7 farve E Ink Kaleido 3 (1264 x 1680) - touch screen - Wi-Fi 5, Bluetooth - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.799 kr5 kr (0%)
31. mar. 20261.794 kr195 kr (12%)
16. mar. 20261.599 kr195 kr (11%)
13. mar. 20261.794 kr5 kr (0%)
25. feb. 20261.789 kr5 kr (0%)
20. jan. 20261.794 kr145 kr (9%)
5. jan. 20261.649 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret