Gå til hovedindhold

Dyson Hårtørrer Supersonic Nural hair dryer Ceramic Pink/Roségold - 1600 W

DysonHårplejeEAN: 5025155118245
Pris fra 3.059 krtil 3.730 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 671 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.883,91 kr 15. maj

Sammenlign priser på Dyson Hårtørrer Supersonic Nural hair dryer Ceramic Pink/Roségold - 1600 W og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3059 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dyson Supersonic Nural Hårtørrer Lyserød
3.059 kr
Til butik
Dyson Supersonic Nural Hårtørrer Lyserød billede

Produktinformation

Dyson Supersonic Nural. Luftstrøm: 13,3 l/s, Temperatur: 28 °C, Temperatur (maks): 100 °C. Produktfarve: Lyserød, Roseguld, Ledningslængde: 2,62 m, Oprindelsesland: Malaysia. Strøm: 1600 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 230 V. Bredde: 97,8 mm, Dybde: 288,3 mm, Højde: 77 mm. Pakkebredde: 139,5 mm, Pakkedybde: 402 mm, Pakkehøjde: 198,5 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dyson
Artikel nr.: 113407-01
EAN: 5025155118245
Varenr.: 1003372973
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Suszarka Dyson Supersonic Nural Straight+Wavy (113407-01)
3.183 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson Hårtørrer Supersonic Nural hair dryer Ceramic Pink/Roségold - 1600 W
3.183 kr
Til butik
Dyson Hårtørrer Supersonic Nural hair dryer Ceramic Pink/Roségold - 1600 W billede

Produktinformation

- Tilpasser sig automatisk for glans og hovedbundsbeskyttelse - Hurtig, intelligent tørring uden varmeskader - Scalp protect sænker temperaturen tæt på hovedbunden - Pause-detektion dæmper luft og lyd, når du holder pause - Lærer dine stylingpræferencer og husker dem - Flyaway Smoother med Coanda-luft for glat finish - Lysindikator skifter farve efter varmeindstilling - Kompakt motor med Air Multiplier™-teknologi Dyson Supersonic Nural™ gør hårtørring mere intelligent, mere skånsom og markant hurtigere. Et netværk af sensorer aktiverer avancerede funktioner som Scalp protect, hvor temperaturen automatisk sænkes tæt på hovedbunden for optimal komfort og beskyttelse. Med det nye Flyaway Smoother-tilbehør får du en glat og poleret finish takket være Coanda-luftstrømmen, og føntørreren husker dine foretrukne indstillinger. Når du sætter den fra dig under styling, registrerer den det automatisk og reducerer både varme og lyd. Alt dette kombineres i et innovativt design, hvor funktion og form smelter sammen - drevet af Dysons Hyperdymium™-motor og Air Multiplier™-teknologi.

Produktspecifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Haartoerrer
Artikel nr.: 113407-01
EAN: 5025155118245
Varenr.: 3397359
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dyson HD16 Nural hårtørrer - Ceramic Pink
-5%3.499 kr
Før 3.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dyson HD16 Nural hårtørrer - Ceramic Pink
-5%3.519 kr
Før 3.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dyson Supersonic Nural Hårtørrer Lyserød
3.599 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dyson Supersonic Nural T1/T2 Ceramic Pink
3.730 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dyson Supersonic Nural Hairdryer Straight+Wavy Ceramic Pink/Rose
3.730 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson Hårtørrer Supersonic Nural hair dryer Ceramic Pink/Roségold - 1600 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson Hårtørrer Supersonic Nural hair dryer Ceramic Pink/Roségold - 1600 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.059 kr3.059 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.183 kr3.183 krKøb
3Proshop DK3.183 kr3.183 krKøb
4Boligcenter DK3.499 kr3.499 krKøb
5Vivas DK3.519 kr3.598 krKøb
6Ultrashop3.599 kr3.599 krKøb
7Cocopanda DK3.730 kr3.730 krKøb
8Lyko DK3.730 kr3.730 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dyson Hårtørrer Supersonic Nural hair dryer Ceramic Pink/Roségold - 1600 W

PriceData har fulgt prisen på Dyson Hårtørrer Supersonic Nural hair dryer Ceramic Pink/Roségold - 1600 W i 177 dage. Laveste pris i perioden er 2.883,91 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 3.730 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.206 kr.

Den nuværende pris på 3.059 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Dyson Hårtørrer Supersonic Nural hair dryer Ceramic Pink/Roségold - 1600 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Dyson Hårtørrer Supersonic Nural hair dryer Ceramic Pink/Roségold - 1600 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20263.059 kr175,09 kr (6%)
15. maj 20262.883,91 kr15,6 kr (1%)
14. maj 20262.899,51 kr4,82 kr (0%)
13. maj 20262.904,33 kr154,67 kr (5%)
8. maj 20263.059 kr80 kr (3%)
7. maj 20262.979 kr61 kr (2%)
2. maj 20263.040 kr1 kr (0%)
30. apr. 20263.039 kr1 kr (0%)
19. apr. 20263.040 kr1 kr (0%)
17. apr. 20263.039 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret