Gå til hovedindhold

Dyson Ceramic pink/rose gold Hårtørrer Supersonic r Straight+Wavy

DysonElektronikEAN: 5025155118078
Pris fra 3.420 krtil 4.100 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 680 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.034 kr 7. maj

Sammenlign priser på Dyson Ceramic pink/rose gold Hårtørrer Supersonic r Straight+Wavy og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3420 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dyson Ceramic pink/rose gold Hårtørrer Supersonic r Straight+Wavy
3.420 kr
Til butik
Dyson Ceramic pink/rose gold Hårtørrer Supersonic r Straight+Wavy billede

Produktinformation

Dyson Supersonic r Straight+Wavy - Hårtørrer - keramisk pink/rose guld

Produktspecifikationer

Mærke: Dyson
Artikel nr.: 113332-01
EAN: 5025155118078
Varenr.: 1003385121
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson Hårtørrer Supersonic Hair Dryer - Ceramic Pink/Rose Gold
3.534 kr
Til butik
Dyson Hårtørrer Supersonic Hair Dryer - Ceramic Pink/Rose Gold billede

Produktinformation

- Hurtig og præcis tørring - salonfinish hjemme - Op til 46% mindre krus - mere glans - Ingen varmeskader - beskytter hårets styrke - Nyt letvægtsformat - 30% mindre, 20% lettere - Ultraresponsivt varmelegeme - jævn, præcis styling - Intelligent tilbehør - forudindstillet med RFID - Smoothing Nozzle, Gentle Air, Pro Concentrator & Flyaway-tilbehør - Cold Shot-knap - fikserer og afkøler frisuren - Stylist-testet - salonfinish, kruskontrol og definerede krøller Oplev hurtig, præcis tørring med Dyson Supersonic r™ - designet til at give en glattere finish og mere glans, samtidig med at krus reduceres. Vores mest kraftfulde, men stadig letteste hårtørrer, sikrer ingen varmeskader og beskytter hårets styrke. Det nye letvægtsformat er 30% mindre og 20% lettere, hvilket giver kontrol og komfort selv på vanskelige områder. Det ultraresponsive varmelegeme med 10 varmefolier sikrer en jævn opvarmning af luftstrømmen, så styling bliver præcis uden ekstreme varme- eller kolde zoner. Intelligent tilbehør med RFID-chips husker den senest anvendte indstilling og tilpasser automatisk luftstrøm og temperatur. Fra Smoothing Nozzle, der reducerer krus og skaber en glat finish, til Gentle Air, Pro Concentrator og Flyaway-tilbehør, der giver kontrol, præcision og færdige styles med Coanda-effekt - hver stylingmulighed er optimeret. Tre temperaturindstillinger og tre luftstrømshastigheder giver fuld fleksibilitet, mens Cold Shot-knappen afkøler og fikserer frisuren for langvarige resultater. Dyson Supersonic r™ er udviklet sammen med professionelle stylister - over 90% vurderede, at maskinen giver salonfinish, kontrollerer strittende hår, reducerer krus og definerer krøller. 98% af brugerne finder maskinen nem at betjene, og 96% oplever ubesværet tørring af baghåret. Oplev en hårtørrer, der kombinerer kraft, lethed og intelligent teknologi for en professionel finish - hver gang.

Produktspecifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Haartoerrer
Artikel nr.: 113332-01
EAN: 5025155118078
Varenr.: 3387485
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dyson Supersonic r Hairdryer Straight+Wavy Ceramic Pink/Rose Gold
-10%3.690 kr
Før 4.100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dyson Supersonic r Hairdryer Straight+Wavy Ceramic Pink/Rose Gold billede

Produktinformation

Vores mest kraftfulde¹, men stadig letteste hårtørrer.Konstrueret til en hurtig, præcis tørring. Hårtørreren Dyson Supersonic r™ har vores nyudviklede format, der giver en glattere finish og mere glans.³ Med op til 46% reduktion af krus.³ Ingen varmeskader.Nyt letvægtsformat²Designet til at være 30% mindre¹ og 20% lettere². Dette produkt er designet til at tørre og style med kontrol og komfort, hvor det ellers er svært at tørre håret.Ultraresponsivt varmelegemeKonstrueret med 10 varmefolier i maskinens kurve. Luftstrømmen opvarmes mere jævnt og giver en præcis styling – uden ekstremt varme eller kolde områder.Intelligent tilbehørHvert tilbehør er forudindstillet til det rigtige temperatur- og luftstrømsområde for at perfektionere din frisure. RFID-chips husker den senest anvendte indstilling.PræcisionsstylingDet nye format Kombinationen af en strømlinet opvarmning af luftstrømmen og tilbehør er med til at skabe vores mest præcise hårtørrer til dags dato. For en glattere finish og mere glans.³Kraftfuld, men alligevel let98% af produktejerne syntes, at denne enhed var nem at betjene.⁴96% af brugerne syntes, at denne enhed ganske ubesværet tørrer det bagerste af håret.⁴Stylisternes valg Den nye hårtørrer Dyson Supersonic r™ anvendes ikke kun af stylister, den er også udviklet i et tæt samarbejde med dem. Over 100 stylister testede vores produkt, og over 90% var enige i, at Supersonic r™ hårtørreren opnår en salonfinish, kontrollerer strittende hårstrå, reducerer krus og forbedrer definitionen af krøllerne.⁵Intelligent tilbehør individuelt programmeret til at perfektionere din frisureForudindstillet af eksperter, men hvert tilbehør kan tilpasses inden for et optimalt område, så det matcher dine præferencer.RFID-chips kommunikerer inde fra tilbehøret for øjeblikkeligt at tilpasse sig den senest anvendte indstilling, hver gang.Smoothing NozzleHjælper med at levere flere ioner for op til 46% mindre krus³ og en glat, naturlig finish.Gentle Air-tilbehørSpreder luften jævnt og udglatter luftstrømmen, så den er blidere mod hovedbunden.Pro Concentrator Fokuserer luften præcis dér, hvor du har brug for den.Flyaway-tilbehørTiltrækker længere hår og skjuler strittende hårstrå for færdige styles ved hjælp af Coanda-effekten.Powerful Air-tilbehørProducerer højhastighedsluftstrøm, så håret tørres hurtigt.NøgleegenskaberLuftstrømme og temperaturindstillingerHvert tilbehør er blevet programmeret med et præcist temperaturområde, der muliggør henholdsvis en lavere, middel og højere temperaturindstilling. Tre luftstrømshastigheder er tilgængelige og kan justeres alt efter behov inden for hvert forudindstillet område.Cold Shot-knapDen fjerde temperaturmulighed. Køler og fikserer frisuren.¹Vs. Dyson Supersonic™-serien.²Vs. Dyson Supersonic™ hårtørrer. Baseret på vægt.³Vs. lufttørring. ⁴Baseret på forbrugertests.⁵Baseret på en undersøgelse blandt 109 stylister, 2. december 2024.Godt at vide, når du køber Dyson her hos Lyko:- Returret og fortrydelsesret gælder kun ved ubrudt emballage. Er du usikker, så prøv Dyson-produktet i en butik eller måske hos en ven?- Prøvetid og tilfredshedsgaranti med returret gælder kun ved køb direkte gennem Dyson.- Garantien er gyldig i 2 år hos Dyson, registrer dit produkt (følg link nedenfor) for at få fuld garanti.- Registrer dit Dyson-produkt via dette link: tryk her. Det er også der du kan henvende dig, hvis du opdager fejl med produktet eller har brug for en reservedel. Dyson Supersonic r Hairdryer Straight+Wavy Ceramic Pink/Rose Gold...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Hårtørrer
Artikel nr.: 113332-01
EAN: 5025155118078
Varenr.: 3112-161-0000
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dyson Ceramic pink/rose gold Hårtørrer Supersonic r Straight+Wavy
4.029 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dyson Supersonic R T1/T2 Ceramic Straight + Wavy Patina/Rose Gold
4.100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson Ceramic pink/rose gold Hårtørrer Supersonic r Straight+Wavy koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson Ceramic pink/rose gold Hårtørrer Supersonic r Straight+Wavy koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.420 kr3.420 krKøb
2Proshop DK3.534 kr3.534 krKøb
3Lyko DK3.690 kr3.690 krKøb
4Ultrashop4.029 kr4.029 krKøb
5Cocopanda DK4.100 kr4.100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dyson Ceramic pink/rose gold Hårtørrer Supersonic r Straight+Wavy

PriceData har fulgt prisen på Dyson Ceramic pink/rose gold Hårtørrer Supersonic r Straight+Wavy i 141 dage. Laveste pris i perioden er 3.034 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 3.877 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.560 kr.

Den nuværende pris på 3.420 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Dyson Ceramic pink/rose gold Hårtørrer Supersonic r Straight+Wavy. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Dyson Ceramic pink/rose gold Hårtørrer Supersonic r Straight+Wavy de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.420 kr39 kr (1%)
27. maj 20263.459 kr9 kr (0%)
24. maj 20263.450 kr6 kr (0%)
22. maj 20263.444 kr5 kr (0%)
20. maj 20263.449 kr414 kr (14%)
16. maj 20263.035 kr12 kr (0%)
15. maj 20263.047 kr12 kr (0%)
14. maj 20263.035 kr12 kr (0%)
13. maj 20263.047 kr12 kr (0%)
10. maj 20263.035 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret