Gå til hovedindhold

DYMO Rhino industri tape permanent polyester sort på hvid 19mmx5,5m

DymoPrinter- og kopipapirEAN: 0071701184849
Pris fra 137 krtil 290,94 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 153,94 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DYMO Rhino industri tape permanent polyester sort på hvid 19mmx5,5m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO Dymo Rhino permanent polyester | 19mm x 5.5m | sort på hvid
137 kr
Til butik
DYMO Dymo Rhino permanent polyester | 19mm x 5.5m | sort på hvid billede

Produktinformation

DYMO® IND etiketter i permanent polyester - poleret finish, der er ideel til paneler, klemmerækker, frontpaneler, hylder, bøtter, reoler m.m.

Produktspecifikationer

Mærke: DYMO
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: 18484
EAN: 0071701184849
Varenr.: 2746057
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO IND Mærkattape (1,9 cm x 5 m) 1kassette(r) 18484
163 kr
Til butik
DYMO IND Mærkattape (1,9 cm x 5 m) 1kassette(r) 18484 billede

Produktinformation

DYMO IND - Polyester - permanent klæbemiddel - sort på hvid - Rulle (1,9 cm x 5 m) 1 kassette(r) mærkattape - for Rhino 4200, 4200 Kit, 5200, 5200 Hard Case Kit; RhinoPRO 6000; DYMO LabelWriter 450 Duo

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 18484
EAN: 0071701184849
Varenr.: 988487893
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Tape Rhinopro Permanent Polyesterester 19mm Sort/hvid
-0%211 kr
Før 211,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dymo Tape Rhinopro Permanent Polyesterester 19mm Sort/hvid billede

Produktinformation

Holdbare polyesteretiketter, som modstår UV-stråling, vand, olie og almindelige kemikalier Permanent klæbemiddel forbliver fast ved temperaturer fra -40 til 150 °C, ideelt til paneler Overholdelse af UL 969 og RoHS understøtter sikkerheds- og lovgivningsmæssige krav 19 mm ruller, 5,5 m lange, passer til Rhino-printere og giver hurtig mærkning på stedet Professionel, poleret finish til paneler, frontplader, hylder og kasser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dymo
Kategori: Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 18484
EAN: 0071701184849
Varenr.: 5010092191
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DYMO Rhino industri tape permanent polyester sort på hvid 19mmx5,5m
215,09 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DYMO RhinoPRO tape permanent polyester hvid 19mm
257 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dymo Tape Rhino 19mm Polyester Sort/hvid 18484
-10%290,94 kr
Før 324,69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO Rhino industri tape permanent polyester sort på hvid 19mmx5,5m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO Rhino industri tape permanent polyester sort på hvid 19mmx5,5m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK137 kr176 krKøb
2CompuMail DK163 kr163 krKøb
3Dustin DK211 kr297,25 krKøb
4EL-GROSSISTEN215,09 kr215,09 krKøb
5Teknikproffset DK257 kr306 krKøb
6Hertels Boresko290,94 kr290,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DYMO Rhino industri tape permanent polyester sort på hvid 19mmx5,5m

PriceData har fulgt prisen på DYMO Rhino industri tape permanent polyester sort på hvid 19mmx5,5m i 183 dage. Laveste pris i perioden er 137 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 153 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for DYMO Rhino industri tape permanent polyester sort på hvid 19mmx5,5m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for DYMO Rhino industri tape permanent polyester sort på hvid 19mmx5,5m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026137 kr15 kr (10%)
8. maj 2026152 kr15 kr (11%)
5. maj 2026137 kr10 kr (7%)
24. mar. 2026147 kr6 kr (4%)
18. mar. 2026141 kr12 kr (8%)
11. mar. 2026153 kr12 kr (9%)
6. mar. 2026141 kr6 kr (4%)
20. jan. 2026147 kr1 kr (1%)
14. jan. 2026146 kr8 kr (6%)
18. dec. 2025138 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret