Gå til hovedindhold

DYMO Rhino Coloured Vinyl - Vinyl - permanent klæbemiddel - hvid på sort - Roll (1.9 cm x 5.5 m) 1 kassette(r) tape - for DYMO ILP219 Rhino 4200, 5000, 5200, 6000 RhinoPRO 3000, 5000, 6000, 6500

DymoPrinter- og kopipapirEAN: 0071701059925
Pris fra 166 krtil 257 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 163 kr 20. maj

Sammenlign priser på DYMO Rhino Coloured Vinyl - Vinyl - permanent klæbemiddel - hvid på sort - Roll (1.9 cm x 5.5 m) 1 kassette(r) tape - for DYMO ILP219 Rhino 4200, 5000, 5200, 6000 RhinoPRO 3000, 5000, 6000, 6500 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 166 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO Rhino Coloured Vinyl - Vinyl - permanent klæbemiddel - hvid på sort - Roll (1.9 cm x 5.5 m) 1 kassette(r) tape - for DYMO ILP219 Rhino 4200, 5000, 5200, 6000 RhinoPRO 3000, 5000, 6000, 6500
166 kr
Til butik
DYMO Rhino Coloured Vinyl - Vinyl - permanent klæbemiddel - hvid på sort - Roll (1.9 cm x 5.5 m) 1 kassette(r) tape - for DYMO ILP219  Rhino 4200, 5000, 5200, 6000  RhinoPRO 3000, 5000, 6000, 6500 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dymo
Kategori: Labels og Etiketter
Farve: 2
Artikel nr.: 1805436
EAN: 0071701059925
Varenr.: 2060829
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO Rhino industri vinyl tape | 19 mm x 5.5 m rulle | hvid på sort
166 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO Rhino Coloured Vinyl Tape Roll (1.9 cm x 5.5 m) 1kassette(r) 1805436
174 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Tape Rhinopro Permanent Vinyl 19mm Hvid/sort
249 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DYMO Rhino Professional, mærkbar permanent vinyltape, 19 mm, hvid tek
-4%257 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO Rhino Coloured Vinyl - Vinyl - permanent klæbemiddel - hvid på sort - Roll (1.9 cm x 5.5 m) 1 kassette(r) tape - for DYMO ILP219 Rhino 4200, 5000, 5200, 6000 RhinoPRO 3000, 5000, 6000, 6500 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO Rhino Coloured Vinyl - Vinyl - permanent klæbemiddel - hvid på sort - Roll (1.9 cm x 5.5 m) 1 kassette(r) tape - for DYMO ILP219 Rhino 4200, 5000, 5200, 6000 RhinoPRO 3000, 5000, 6000, 6500 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK166 kr205 krKøb
2Proshop DK166 kr205 krKøb
3CompuMail DK174 kr174 krKøb
4Dustin DK249 kr335,25 krKøb
5Teknikproffset DK257 kr306 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DYMO Rhino Coloured Vinyl - Vinyl - permanent klæbemiddel - hvid på sort - Roll (1.9 cm x 5.5 m) 1 kassette(r) tape - for DYMO ILP219 Rhino 4200, 5000, 5200, 6000 RhinoPRO 3000, 5000, 6000, 6500

PriceData har fulgt prisen på DYMO Rhino Coloured Vinyl - Vinyl - permanent klæbemiddel - hvid på sort - Roll (1.9 cm x 5.5 m) 1 kassette(r) tape - for DYMO ILP219 Rhino 4200, 5000, 5200, 6000 RhinoPRO 3000, 5000, 6000, 6500 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 201 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 167 kr.

Den nuværende pris på 166 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for DYMO Rhino Coloured Vinyl - Vinyl - permanent klæbemiddel - hvid på sort - Roll (1.9 cm x 5.5 m) 1 kassette(r) tape - for DYMO ILP219 Rhino 4200, 5000, 5200, 6000 RhinoPRO 3000, 5000, 6000, 6500. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for DYMO Rhino Coloured Vinyl - Vinyl - permanent klæbemiddel - hvid på sort - Roll (1.9 cm x 5.5 m) 1 kassette(r) tape - for DYMO ILP219 Rhino 4200, 5000, 5200, 6000 RhinoPRO 3000, 5000, 6000, 6500 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026166 kr3 kr (2%)
20. maj 2026163 kr3 kr (2%)
12. maj 2026166 kr1 kr (1%)
7. maj 2026167 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026168 kr4 kr (2%)
22. apr. 2026164 kr1 kr (1%)
10. apr. 2026165 kr1 kr (1%)
2. apr. 2026166 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026167 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026168 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret