Gå til hovedindhold

Duravit Universal Af/overløbsgarniture Krom, L=650, afløb i midten

DuravitSanitetEAN: 4063382030917
Pris fra 980 krtil 1.285 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 305 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Duravit Universal Af/overløbsgarniture Krom, L=650, afløb i midten og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 980 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duravit Quadroval af- & overløbssæt, 65 cm, krom
980 kr
Til butik
Duravit Quadroval af- & overløbssæt, 65 cm, krom billede

Produktinformation

Quadroval af- og overløbssæt med afløb i midten til Duravit badekar. Kabellængde: 650 mmAfløbeshoved: 52 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Badekar & spabade
Farve: chrome
Størrelse: 650 mm
EAN: 4063382030917
Varenr.: 747365520
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Duravit af- & overløbssæt Quadroval, krom, afløb midt l:650mm
1.082,84 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duravit Quadroval af- & overløbssæt, 65 cm, krom
1.099 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Universal Af/overl.garniture - Krom, L=650, afløb i midten
1.119 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duravit Quadroval af- & overløbssæt, 65 cm, krom
1.205 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Duravit Universal Af/overløbsgarniture Krom, L=650, afløb i midten
1.285 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Duravit Universal Af/overløbsgarniture Krom, L=650, afløb i midten
1.285 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duravit Universal Af/overløbsgarniture Krom, L=650, afløb i midten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duravit Universal Af/overløbsgarniture Krom, L=650, afløb i midten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS980 kr980 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.082,84 kr1.082,84 krKøb
3CompletVVS1.099 kr1.099 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.119 kr1.119 krKøb
5BilligVVS DK1.205 kr1.205 krKøb
6Elvvs.dk1.285 kr1.285 krKøb
7vvsfittings.dk1.285 kr1.285 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duravit Universal Af/overløbsgarniture Krom, L=650, afløb i midten

PriceData har fulgt prisen på Duravit Universal Af/overløbsgarniture Krom, L=650, afløb i midten i 181 dage. Laveste pris i perioden er 951 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.106 kr.

Den nuværende pris på 980 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Duravit Universal Af/overløbsgarniture Krom, L=650, afløb i midten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Duravit Universal Af/overløbsgarniture Krom, L=650, afløb i midten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026980 kr102,84 kr (9%)
19. maj 20261.082,84 kr39,16 kr (3%)
16. maj 20261.122 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.123 kr43,49 kr (4%)
13. maj 20261.166,49 kr52,49 kr (5%)
11. maj 20261.114 kr44 kr (4%)
9. maj 20261.158 kr44 kr (4%)
27. apr. 20261.114 kr55 kr (5%)
24. apr. 20261.169 kr30 kr (3%)
23. apr. 20261.199 kr30 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret