Gå til hovedindhold

DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 520x520 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø200-400 mm rør.

DafaSanitetEAN: 5705636387574
Pris fra 342 krtil 522,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 180,5 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 277 kr 4. mar.

Sammenlign priser på DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 520x520 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø200-400 mm rør. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 342 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
342 kr
Til butik
DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 520x520 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø200-400 mm rør. billede

Produktspecifikationer

Mærke: DAFA
Kategori: Tætningsprodukter og isolering
Farve: 1
Artikel nr.: 5705636387574
EAN: 5705636387574
Varenr.: 5062327
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
UV rrkrave 520 x 520 mm - Dafa
343 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dafa Uv / Radon Rørkrave 520
360,4 kr
Til butik
Dafa Uv / Radon Rørkrave 520 billede

Produktinformation

DAFA UV universal rørkrave DAFA UV rørkrave anvendes til tætning omkring rørgennemføringer igennem undertaget eller vindspærren. DAFA UV rørkrave sikrer fuldstændig lufttæthed. Materialet: DAFA UV rørkrave er fremstillet af en sort, blød og fleksibel EPDM...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dafa
Kategori: Lighting Accessories
EAN: 5705636387574
Varenr.: 8810419257681
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dafa uv / radon rørkrave 520
375 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
DAFA UV rørmanchet 520x520 Universal
522,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 520x520 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø200-400 mm rør. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 520x520 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø200-400 mm rør. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK342 kr381 krKøb
2WATTOO.DK343 kr343 krKøb
3Billigelogvvs.dk360,4 kr360,4 krKøb
4MaintainIt375 kr375 krKøb
5vvsfittings.dk522,5 kr522,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 520x520 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø200-400 mm rør.

PriceData har fulgt prisen på DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 520x520 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø200-400 mm rør. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 271 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 355 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 311 kr.

Den nuværende pris på 342 kr er 10% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 520x520 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø200-400 mm rør.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for DAFA AirVent UV / Radon rørkrave 520x520 mm for tætning af undertag og vindspærre. Markering for ø200-400 mm rør. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026342 kr
29. maj 2026342,94 kr2,94 kr (1%)
26. maj 2026340 kr1 kr (0%)
25. maj 2026341 kr2 kr (1%)
23. maj 2026339 kr3 kr (1%)
22. maj 2026342 kr3 kr (1%)
21. maj 2026339 kr1 kr (0%)
19. maj 2026340 kr1 kr (0%)
18. maj 2026341 kr1 kr (0%)
15. maj 2026342 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret