Gå til hovedindhold

DURABLE Renseservietter SUPERCLEAN 50 578802 Modsvarer: N/A

DURABLEComputer – tilbehørEAN: 4005546503448
Pris fra 49 krtil 129 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DURABLE Renseservietter SUPERCLEAN 50 578802 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Renseservietter Durable Superclean 50 stk.
49 kr
Til butik
Renseservietter Durable Superclean 50 stk. billede

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Renseservietter
Farve: 2
Artikel nr.: 578802
EAN: 4005546503448
Varenr.: 5761699
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DURABLE SUPERCLEAN 50
65 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DURABLE Superclean 50 Aftørringsklude
75 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Renseservietter til Alle Overflader 50 stk
123,69 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DURABLE Renseservietter SUPERCLEAN 50 578802 Modsvarer: N/A
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DURABLE Renseservietter SUPERCLEAN 50 578802 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DURABLE Renseservietter SUPERCLEAN 50 578802 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK49 kr88 krKøb
2Proshop DK65 kr104 krKøb
3CompuMail DK75 kr75 krKøb
4Hertels Boresko123,69 kr123,69 krKøb
5InkClub DK129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DURABLE Renseservietter SUPERCLEAN 50 578802 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på DURABLE Renseservietter SUPERCLEAN 50 578802 Modsvarer: N/A i 114 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for DURABLE Renseservietter SUPERCLEAN 50 578802 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for DURABLE Renseservietter SUPERCLEAN 50 578802 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. mar. 202649 kr25 kr (34%)
11. mar. 202674 kr25 kr (51%)
3. mar. 202649 kr25 kr (34%)
2. mar. 202674 kr25 kr (51%)
28. feb. 202649 kr25 kr (34%)
27. feb. 202674 kr25 kr (51%)
14. feb. 202649 kr36 kr (42%)
12. feb. 202685 kr36 kr (73%)
11. feb. 202649 kr36 kr (42%)
10. feb. 202685 kr36 kr (73%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret