Gå til hovedindhold

LogiLink LogiLink computer renseservietter LCD/LED 100 stk. small RP0010 Modsvarer: N/A

LogiLinkComputer – tilbehørEAN: 4052792003413
Pris fra 30 krtil 124 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (76% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21,34 kr 9. maj

Sammenlign priser på LogiLink LogiLink computer renseservietter LCD/LED 100 stk. small RP0010 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink aftørringsklude
30 kr
Til butik
LogiLink aftørringsklude billede

Produktinformation

LogiLink - Aftørringsklude

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: RP0010
EAN: 4052792003413
Varenr.: 989929594
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink RP0010, Udstyrsrensning tørklud, LCD/TFT/plasma, 1 stk, 100 stk
34,94 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink Cleaning wipes for TFT LCD and plasma sceens
39 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LogiLink LogiLink computer renseservietter LCD/LED 100 stk. small RP0010 Modsvarer: N/A
39 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink Våtservetter LCD/LED 100-p S
-36%44 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Vådservietter LCD/LED 100-p S
49 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TFT, LCD and Plasma cleaning cloths
124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink LogiLink computer renseservietter LCD/LED 100 stk. small RP0010 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink LogiLink computer renseservietter LCD/LED 100 stk. small RP0010 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK30 kr30 krKøb
2CS MEGASTORE DK34,94 kr73,94 krKøb
3Proshop DK39 kr78 krKøb
4InkClub DK39 kr39 krKøb
5Teknikproffset DK44 kr93 krKøb
6Estore DK49 kr49 krKøb
7INphone.dk124 kr124 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink LogiLink computer renseservietter LCD/LED 100 stk. small RP0010 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på LogiLink LogiLink computer renseservietter LCD/LED 100 stk. small RP0010 Modsvarer: N/A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 21,34 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 41% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LogiLink LogiLink computer renseservietter LCD/LED 100 stk. small RP0010 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LogiLink LogiLink computer renseservietter LCD/LED 100 stk. small RP0010 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202630 kr4 kr (15%)
13. maj 202626 kr4 kr (13%)
12. maj 202630 kr8,65 kr (41%)
11. maj 202621,35 kr
9. maj 202621,34 kr
21. apr. 202621,54 kr
19. apr. 202621,55 kr
15. apr. 202621,54 kr4,46 kr (17%)
17. mar. 202626 kr1 kr (4%)
5. mar. 202625 kr5 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret