Gå til hovedindhold

LogiLink USB 3.0 4-Port PCI Express Card USB-adapter PCI Express 2.0 x1 5Gbps

LogiLinkComputer – tilbehørEAN: 4052792030471
Pris fra 102 krtil 444 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 342 kr (77% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LogiLink USB 3.0 4-Port PCI Express Card USB-adapter PCI Express 2.0 x1 5Gbps og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink USB 3.0 4-Port PCI Express Card
102 kr
Til butik
LogiLink USB 3.0 4-Port PCI Express Card billede

Produktinformation

USB-adapter, PCIe 2.0, USB 3.0 x 4

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Controller
Artikel nr.: PC0057
EAN: 4052792030471
Varenr.: 2467482
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink USB 3.0 4-Port PCI Express Card USB-adapter PCI Express 2.0 x1 5Gbps
103 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LogiLink USB 3.0 4-Port PCI Express Card USB-adapter PCI Express 2.0 x1 5Gbps
139 kr
Til butik
LogiLink USB 3.0 4-Port PCI Express Card USB-adapter PCI Express 2.0 x1 5Gbps billede

Produktinformation

LogiLink USB 3.0 4-Port PCI Express Card Opgrader din computer med LogiLink USB 3.0 4-Port PCI Express Card. Dette PCI Express 2.0 x1 kort understøtter dataoverførsel med hastigheder op til 5 Gbps, hvilket giver dig mulighed for at tilslutte flere enheder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Kategori: Kabler & Stik til Computer
EAN: 4052792030471
Varenr.: 37748
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PCI-Express kort - 4 port USB 3.0
209 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
PCI Express Card, 4x USB 3.0
444 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink USB 3.0 4-Port PCI Express Card USB-adapter PCI Express 2.0 x1 5Gbps koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink USB 3.0 4-Port PCI Express Card USB-adapter PCI Express 2.0 x1 5Gbps koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK102 kr141 krKøb
2CompuMail DK103 kr103 krKøb
3Ultrashop139 kr139 krKøb
4EL-GROSSISTEN209 kr209 krKøb
5INphone.dk444 kr444 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink USB 3.0 4-Port PCI Express Card USB-adapter PCI Express 2.0 x1 5Gbps

PriceData har fulgt prisen på LogiLink USB 3.0 4-Port PCI Express Card USB-adapter PCI Express 2.0 x1 5Gbps i 165 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for LogiLink USB 3.0 4-Port PCI Express Card USB-adapter PCI Express 2.0 x1 5Gbps. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for LogiLink USB 3.0 4-Port PCI Express Card USB-adapter PCI Express 2.0 x1 5Gbps de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026102 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026103 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026102 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026103 kr12 kr (10%)
21. apr. 2026115 kr34 kr (23%)
10. apr. 2026149 kr12 kr (9%)
19. feb. 2026137 kr11 kr (9%)
17. feb. 2026126 kr9 kr (8%)
13. jan. 2026117 kr8 kr (7%)
20. dec. 2025109 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret